TOP 5 SILESIA FLESZ: Czy WIOSNA pozamyka kopalnie? I kto truje koty w Mysłowicach?

Kraj produkcji: Polska

Rok produkcji: 2019

Przeznaczenie wiekowe: 12

Sporo w tym wydaniu TOP 5 SILESIA FLESZ będzie o truciu. Truciu rożnego rodzaju i kalibru. W Mysłowicach prezydent osobiście tropi jednego bądź więcej trucicieli. A chodzi o koty, którym ktoś ma podrzucać tajemniczą substancję. Trującą rzecz jasna.

 

W Rybniku też walczą z truciem. Policjanci stwierdzili, że kiedy pracują w warunkach smogu, to należy im się za to ekstra wolne. Żeby sobie mieli kiedy od niskiej emisji odpocząć. I się podleczyć, bo wiadomo, że smog to czyste zło w powietrzu.

W powietrzu czuć już wiosnę, a ta – ustami swego szefa zapowiada pozamiatanie górnictwa. Założyciel partii Wiosna – Robert Biedroń – przyjechał na Śląsk. Z tym regionem wiąże wyborczo szczególnie duże nadzieje, ale program dla Śląska ma – trzeba przyznać – mocno kontrowersyjny. Bo proponowanie mieszkańcom regionu, że pozamyka się wszystkie kopalnie w niewiele więcej niż 15 lat, to zagranie va banque.

Co jeszcze w najnowszym TOP 5 SILESIA FLESZ? Sprawdźcie sami i zobaczcie najnowsze wydanie naszego programu!

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close