Kraj produkcji: Polska

Rok produkcji: 2019

Przeznaczenie wiekowe: 12

Tego jeszcze w naszym programie nie było! Prowadzący niczym Transformer zamieni się w jego zdaniem – najpiękniejsze auto świata, czyli w Multiplę! Zobaczymy też jak zdobywanie tytułu mistrza świata dosłownie wyrywa z butów!

 

Sporo miejsca poświęcimy kombinowaniu i majstrowaniu przy województwie śląskim. Znalazła się bowiem grupa osób, które województwa śląskiego jako śląskiego mają dość. Jak ktoś ma czegoś dość w epoce społeczeństwa obywatelskiego, to pisze petycję. I taka wpłynęła do marszałka i wojewody śląskiego. Jeszcze śląskiego, bo pomysłodawcy chcą, aby województwo było śląsko-małopolskie.

Inne zmartwienia mają ci, którzy w Spodku i MCK grają w gry – ale nie dla zgrywu, a na kasę i to dużą, bo w weekend do zgarnięcia jest 300 tysięcy dolarów. Na Intel Extreme Masters w Katowicach 24 najlepsze drużyny z całego świata rywalizują o milionowe nagrody i tytuł mistrza świata.

Prawdziwym mistrzem świata w tym co robi może zostać także pan Andrzej Olender z Siemianowic Śląskich. Ma szansę zostać mistrzem świata w patynowaniu butów. Czyli w robieniu z białego buta – obuwia na zadany kolor, połysk i odcień. Konkurencję ma sporą, ale my wierzymy, że Śląskie znowu będzie górą!

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close