TOP 5 SILESIA FLESZ: Prezydent Sosnowca szuka DZBANA, a policja z Gliwic płacze pod fotoradarem!

Kraj produkcji: Polska

Rok produkcji: 2019

Przeznaczenie wiekowe: 12

Obyś dożył ciekawych czasów… Dożyliśmy bez wątpienia. Pojeździmy trochę po regionie. Nawet z lekkim piskiem opon. Bo najbardziej dochodowy fotoradar w Polsce – czyli ten w Gliwicach na zjeździe z A1 na A4 został zniszczony! Nie tylko on!

 

W Sosnowcu dwóch wandali zniszczyło wyposażenie parku. Ot tak sobie… Lubią chłopaki fejm, bo zrobili to bezczelnie japiąc w kamery monitoringu. Nic dziwnego, że prezydent Sosnowca mówi o wandalach czule „dzbany” i prosi o pomoc w namierzeniu potomków Wikingów.

Dwaj inni prezydenci mają zupełnie inny problem. Rodem z auto-komisu, gdzie co drugie Passeratti to takie, za którym Niemiec płacze. W Świętochłowicach i Mysłowicach nowe władze rozpaczają, bo nie mogą sprzedać służbowych limuzyn swoich poprzedników. Obniżanie ceny nic nie daje – nikt nie chce się wozić „na bizantyjskim wypasie”.

 

W Mysłowicach zaparkujemy na dłuższą chwilkę. Bo tu okazuje się, że miastem w ostatnim czasie rządził nie samorząd, a złomiarska mafia – tak przynajmniej można sądzić po rozmachu, z jakim miłośnicy surowców wtórnych rozbierają byłą już kopalnię Mysłowice. Wojnę złomowym bandziorom wypowiada miejski szeryf – czyli prezydent.

Wojnę wypowiadają także w Zawierciu idiotom – bo tak trzeba nazwać tych, którzy handlują dopalaczami. Te zbierają śmiertelne żniwo – w powiecie zmarło już 6 osób!

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close