TOP 5 SILESIA FLESZ: Tom Hanks wsiada do Syreny, a Biedroń wjeżdża do Sejmu na czarnym koniu?

Kraj produkcji: Polska

Rok produkcji: 2019

Przeznaczenie wiekowe: 12

Okładka pewnego tygodnika, na którym Donald Tusk wraca do Polski na białym koniu może wkrótce pójść na przemiał. Bo oto do Sejmu zbliża się nowa polityczna siła. Były prezydent Słupska zaczyna objazd regionów i tworzy struktury czegoś, co roboczo nazwano Ruchem Roberta Biedronia. Czy to będzie czarny koń, na grzbiecie którego nowa jakość w polityce pojawi się na Wiejskiej?

 

I czy tego konia będzie w stanie dogonić w leciwej Syrence Tom Hanks? Ekolodzy w LA chyba zwariują, kiedy zabytek polskiej motoryzacji da czadu z rury błękitnymi spalinami 😉 Tom Hanks ma bowiem dostać kolejny zabytek PRL-owskiej motoryzacji. Tym razem to kultowa Syrena!

A czy kultowymi staną się autobusy, których nie słychać? Pierwszy „elektryk” wyjechał na drogi Katowic, zakup kolejnych to kwestia tygodni, a zapowiedzi innych przewoźników i miast pokazują, że czeka nas chyba elektro-moda, i to dużo lepsza niż ta z przeróbki „Upadku” z YT 😉

Co Was jeszcze ominęło w minionym tygodniu? Co powinniście wiedzieć o swoim regionie, a czego nie dowiecie się gdzie indziej? Sprawdźcie w najnowszym TOP 5 SILESIA FLESZ!

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close