U Bacy na Cacy: Polędwica taka, że ani kawy już nie trza!

Kraj produkcji: Polska

Rok produkcji: 2019

Przeznaczenie wiekowe: Dla małoletnich od lat 12

Artur BACA Bacowski niczym J-23 – nadal nadaje! Nadaje z naszego szlaku kulinarnych eksperymentów! Jeszcze trochę i zostanie alchemikiem, ale zanim odkryje jak zrobić złoto z ołowiu i kamień filozoficzny z niczego – spróbuje połączyć polędwicę z kawą. A pomoże mu w tym szef kuchni w Restauracji GRAFIT w Piekarach Śląskich – Patryk Blot!

 

Kawa? No kawunia być musi! Baca jakby Wam kawę zrobił, to byście ani do auta nie wsiedli! Nie dlatego, że coś by tam w niej miało być 😉 Ale taki szatan, że sami byście jak samochód zasuwali, aż by policyjna grupa SPEED tylko spaliny za Wami wąchała. Ale my dzisiaj nie jeździmy – a pichcimy!

Kuchnia fusion ma to do siebie, że łączy a nie dzieli. Śląskość z górlaszczyzną, słodkie ze słonym i ostrym. I to właśnie dzisiaj Artur BACA Bacowski i szef kuchni w Restauracji GRAFIT w Piekarach Śląskich – Patryk Blot zrobią przygotowując polędwicę. Ale nie jakąś tam polędwiczkę co to ją wszędzie możecie zjeść. Tylko posłuchajcie – daktyle, kawa, tymianek… a do tego wszystkiego królewski kawałek wieprzowinki? Nie „klei się”? Chyba żartujecie 😉 Zobaczcie jak bardzo to wszystko ze sobą gra i buczy! I jak smakuje! Zobaczcie najnowszy odcinek programu „U Bacy na Cacy”!

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close