U Bacy na Cacy: Zapiekanki wielkie jak Giewont i zdrowie jak witamina!

Kraj produkcji: Polska

Rok produkcji: 2018

Zasmakowaliście w naszej góralsko-śląsko-eksperymentalnej kuchni? Objedliście się góral-burgerem? Potrafi pokonać nawet największych obżartuchów 😉 Ale minął już tydzień od spotkania z Arturem Bacą Bacowskim – i wielu z pewnością zgłodniało. Mamy więc dla Was kolejne spotkanie z najszybciej mówiącym góralem świata 😉 A na pewno z najlepiej gotującym!

 

Tym razem na warsztat nasz telewizyjny Baca bierze danie popularne, żeby nie powiedzieć, iż w pewnych kręgach kultowe. Robimy zapiekankę! Ale nie jakieś takie coś z mikrofali odgrzane, smakiem przypominające kapeć, a wyglądem często też. Baca Bacowski jeńców nie bierze! – więc Jego ZAPIEKANKI to prawdziwe dzieło sztuki! A nawet dzieła, bo w programie powstawać będą dwie rożne wersje pysznego dania!

 

Dowód na to, że zapiekanka może być zdrowa, pyszna, syta i że zapach przenosi się przez ekrany telewizorów i komputerów – znajdziecie w najnowszym odcinku programu U BACY NA CACY!

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close