Wielki test niemieckich słodyczy, czyli TOP 5 SILESIA FLESZ idzie na masę!

Kraj produkcji: Polska

Rok produkcji: 2019

Przeznaczenie wiekowe: 12

Ten program naszego prowadzącego kosztował kolejne tysiące kalorii,. piąty podbródek i siódmą oponkę. Ale kochanego ciałka nigdy za wiele – więc na wielki test niemieckich słodyczy Wojtek Żegolewski zgodził się bez wahania! I nie tylko na to!

 

 

Dla równowagi – po sprawdzeniu czy lepsze są produkty i słodycze na rynek polski czy niemiecki – powspinamy się nw „wzgórze kładki”. W Bytomiu powstała budowla, której nie powstydziłby się w Misiu Bareja. Bytom zaszalał i wybudował kładkę – a nawet kładzisko jak nie wiadomo co. Sęk w tym, że jeśli ktoś nie ma w życiorysie zdobywania K2 i Lothsee, to niech nie podchodzi. Bo interwencja GOPRu murowana. Kładka jest – ale na sporej wysokości, a na schody jakoś konceptu zabrakło.

Okazuje się też, że powiedzenie „niemieckie jest lepsze” to już nie tylko utarty, PRL-owski stereotyp, ale i udowodniony badaniami fakt. Bo sporo tych samych produktów dedykowanych na rynki zachodnioeuropejskie i nasz, polski – różnią się jak piwniczny kot i bengalski tygrys. Przeprowadziliśmy więc test niemieckich słodyczy – jak wypadł?

Sprawdźcie w najnowszym TOP 5 SILESIA FLESZ, w którym także o wojewodzie śląskim, który pojawia się i znika, niczym bohater serialu Star Trek.

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close