O NAS

KIM JESTEŚMY

Centrum Szkoleniowe Telewizji TVS jest certyfikowaną jednostką szkoleniową wpisaną do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Organizujemy szkolenia i warsztaty. Specjalizujemy się w szkoleniach, których efektem jest zdobycie unikalnej wiedzy i przede wszystkim wyjątkowych umiejętności potrzebnych w kontaktach z mediami. Swoją ofertę budujemy w oparciu o konkretne cele biznesowe naszych klientów. Stawiamy na autorskie programy Szkoleniowe.

CO NAS WYRÓŻNIA 

Przede wszystkim duże doświadczenie w organizacji szkoleń i unikalne możliwości. Dysponujemy bazą techniczną, która daje szansę prowadzenia szkoleń w formie warsztatów. Profesjonalne studia telewizyjne, pozwalają nam bardzo dokładnie odzwierciedlić środowisko i sposób pracy mediów, a tym samym przygotować na kontakty z nimi. Służymy pomocą także tym, którzy w świecie wirtualnym stawiają pierwsze kroki. Internet, zwłaszcza konstruowanie i administrowanie portalami nie ma dla nas tajemnic. Podpowiemy, jaki poruszać się po mediach społecznościowych, jak konstruować treści by zostać zauważonym w sieci i jak zbudować celową strategię promocyjną.

JAK DZIAŁAMY

Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci mają różne potrzeby, dlatego szkolenia budujemy w oparciu o ich analizę. Cechują nas dopracowane metody, najwyższe standardy i nacisk na praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy. STAWIAMY NA REZULTATY. Budujemy profesjonalne relacje biznesowe oparte na wzajemnym szacunku i uczciwości.

Centrum Szkoleniowe TVS to nie tylko szkolenia medialne, nasza oferta jest szeroka, zachęcamy by się z nią zapoznać. Zdobywanie wiedzy i umiejętności nie musi być drogie, pomagamy uzyskać finansowe wsparcie na organizację szkoleń.

KONTAKT