Skip to content

Amerykański Piknik w Ogrodzieńcu. Zobaczcie wideo

03 sierpnia 2024
Redakcja

W Podzamczu Zamku Ogrodzienieckiego w sobotę odbywa się Amerykański Piknik w ramach Święta Gminy Ogrodzieniec 2024. To okazja do świętowania, a także zacieśniania relacji polsko-amerykańskich.

 

Podczas wydarzenia na uczestników czekały liczne koncerty, na scenie można było posłuchać między innymi zespołu Whiskey River, Anny Wyszkoni, a także legendy polskiego rocka, czyli Lady Pank.

Święto było także okazją do wręczenia nagród przez Polsko-Amerykańską Radę Współpracy. Nagrodę „Wielkie Inspiracje” otrzymała dyrektor Telewizji TVS Małgorzata Piechoczek.

Tagi

Podobne wpisy

  • Atak na obywatela Ukrainy

    Napaść z kijem bejsbolowym na tle narodowościowym w Gliwicach. Agresor trafił do aresztu

    Redakcja
  • 11-letnia pacjentka z rzadką chorobą wzroku przeszła terapię genową

    Monika Sławik
  • Jechał pod prąd na S1

    Skrajnie niebezpieczny manewr na S1. Zawrócił na trasie ekspresowej i jechał pod prąd

    Redakcja

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP