KONCERTY TVS

Wrzesień

26 Wrz

Koncert Życzeń TVS na żywo – Lubliniec

Koncert Życzeń na żywo

Chcesz przeżyć Koncert Życzeń na żywo? Będzie do tego okazja, już 26 września w Lublińcu! Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który zacznie się o godzinie 17:00 w Miejskim Domu Kultury przy ulicy Plebiscytowej 9 w Lublińcu.

Koncerty Telewizji TVS to nie tylko możliwość posłuchania na żywo największych, szlagierowych gwiazd. To również okazja do spotkania się i wspólnego biesiadowania fanów i widzów Telewizji TVS.  Tym razem na scenie zobaczymy takie gwiazdy jak: Kola i Jula, Mariusz Kalaga, Tomasz Calicki oraz Krzysztof Koniarek.

KUP BILET

Bilety dostępne są również stacjonarnie w MDK Lubliniec.

Wrzesień 26 (czwartek) 17:00 - Wrzesień 26 (czwartek) 22:00

Październik

12 Paź

Koncert Życzeń TVS na żywo – Nysa

Koncert Życzeń na żywo – Nysa

 

Chcesz przeżyć Koncert Życzeń na żywo? Będzie do tego okazja, już 12 października w Nysie! Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który zacznie się o godzinie 17:00 w Nyskim Domu Kultury im. Wandy Pawlik przy ulicy Wałowej 7 w Nysie.

Koncerty Telewizji TVS to nie tylko możliwość posłuchania na żywo największych, szlagierowych gwiazd. To również okazja do spotkania się i wspólnego biesiadowania fanów i widzów Telewizji TVS.  Tym razem na scenie zobaczymy takie gwiazdy jak: Kola i Jula, Blue Party, Jacek Silski, Mirosław Szołtysek oraz Michalina Starosta.

Bilet można kupić na stronie Nyskiego Domu Kultury oraz w kasie NDK:

KUP BILET
Październik 12 (sobota) 17:00 - Październik 12 (sobota) 22:00
27 Paź

Szlagierowa podróż po Europie – Czerwionka-Leszczyny

Szlagierowa podróż po Europie – Czerwionka-Leszczyny

Gotowi na „Szlagierową podróż po Europie”? Widzimy się już 27 października w Czerwionce-Leszczynach! Tym razem gramy w Centrum Kultury i Edukacji przy ulicy 3 Maja 36 D. Przekonaj się sam, jakie szlagierowe gwiazdy pojawią się na scenie: Jacek Silski, Magdalena Pal, Damian Holecki, Sylwester Targosz-Szalonek oraz Zbyszek Lemański. Koncert zaczynamy o godzinie 18:30. Zapraszamy!

KUP BILET

Bilety dostępne są również stacjonarnie w kasie CKE. Telefon: 32 431 16 34 w. 30

 

Październik 27 (niedziela) 18:30 - Październik 27 (niedziela) 21:30

Listopad

10 Lis

Koncert Życzeń TVS na żywo – Wrocław

Wrocław już 10 listopada rozbrzmi największymi hitami szlagierowej sceny muzycznej! Zbliża się kolejne wydanie „Koncertu Życzeń na żywo”! Widzimy się w Radio Wrocław – Sali Koncertowej im. Jana Kaczmarka. Startujemy o godzinie 17:00. Gwiazdy, które zagrają dla Was to: Kola i Jula, Mirosław Jędrowski, Bernadeta Kowalska, Metrum oraz Mirek Bieliński.

Listopad 10 (niedziela) 17:00 - Listopad 10 (niedziela) 20:00
17 Lis

Koncert Życzeń TVS na żywo – Bytom

Na spotkanie z gwiazdami szlagierowej sceny muzycznej zapraszamy już 17 listopada „Koncert Życzeń na żywo” zawita do Bytomia! Na wyjątkowy koncert zapraszamy do Bytomskiego Centrum Kultury. Gwiazdy, które zobaczycie to: Kola i Jola, Mariusz Kalaga oraz Bernadeta Kowalska.

Listopad 17 (niedziela) 17:00 - Listopad 17 (niedziela) 20:00
24 Lis

Andrzejki z TVS – Kępno

„Andrzejki z TVS” zbliżają się wielkimi krokami! Już 24 listopada – na scenie Piotr Herdzina, Kapela Wnuki, Krzysztof Koniarek, Duet Karo, Tomasz Calicki, Bałkan Express, Bogdan Szymańczak, Harmonic, Paweł Siluk Steiner, Ewa Czajka, Aga i Piotr, Metrum, Brygida i Robert Łukowski, Mateusz Troll z kabaretem, Sonitus, Nas Troje, Grupa Fest, Time, Dancing Band. Gwiazdą wieczoru będzie: Renato Monti! Koncert odbędzie się w Hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Sportowej 9.

Całą imprezę będą mieli przyjemność prowadzić: Nina Nocoń oraz Andrzej Miś. Nie może Cię zabraknąć!

Listopad 24 (niedziela) 17:00 - Listopad 24 (niedziela) 22:00
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close