Kontakt

Telewizja TVS powstała w 2008 roku. Kanał jest dostępny we wszystkich platformach cyfrowych, większości sieci kablowych i niekodowanym przekazie satelitarnym (FTA).

TVS Sp. z o.o.
Plac Grunwaldzki 12
40-126 Katowice

NIP 6342617215
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach,
nr KRS 000261574 Kapitał zakładowy 50.000zł

Telefon: 032 608 92 00
Fax: 032 220 04 54
E-mail: sekretariat@tvs.pl

DYREKTOR, PEŁNOMOCNIK ZARZĄDU TVS SP. Z O.O.

 

Małgorzata Piechoczek
tel. +48 (32) 608 92 00
fax: +48 (32) 220 54 04
sekretariat@tvs.pl

 

 

DYSTRYBUCJA PROGRAMU

WŁĄCZ TVS DO SWOJEJ OFERTY!

 

KONTAKT TYLKO DLA OPERATORÓW KABLOWYCH:

Anna Paleń tel.+48 32 608 99 43 e-mail: dystrybucja@tvs.pl

 

Współpracujemy z: TVPasja – Dystrybucja kanałów TV
dystrybucja@tvpasja.pl

KONTAKT DLA WIDZÓW:
Jeśli w pakiecie oferowanym przez Twojego Operatora nie ma TVS – napisz do nas, postaramy się to zmienić!
sekretariat@tvs.pl

Rekrutacja

tvs@tvs.pl

Mapa


 

Formularz kontaktowy:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez TVS Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji celu w którym zostały podane. Jednocześnie oświadczam, że zostałem /am poinformowany /a, o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TVS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Plac Grunwaldzki 12, 40-126 Katowice.

Wyrażam zgodę na powierzenie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych podmiotom zewnętrznym realizującym zadania zgodnie z obowiązującymi standardami TVS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Plac Grunwaldzki 12, 40-126 Katowice. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie oświadczam, że zostałem /am poinformowany /a, o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email oraz numer telefonu komórkowego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Jednocześnie oświadczam, że zostałem /am poinformowany /a, o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest TVS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Plac Grunwaldzki 12, 40-126 Katowice.

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close