Programy

Akcja Rekrutacja

Akcja Rekrutacja to program dla tych, którzy chcą wiedzieć wszystko o zmieniającym się stale polskim rynku pracy. Jacy specjaliści są poszukiwani, na kogo rynek zgłasza największe zapotrzebowanie, jak kształtują się zarobki w poszczególnych branżach i gdzie szukać dobrej pracy? Na te i wiele innych pytań odpowie program Akcja Rekrutacja.

Bonanza

Kultowa „Bonanza” powraca na antenę Telewizji TVS! Jesteś gotowy odwiedzić ranczo Cartwrightów? Dołącz do Bena i jego czterech synów i przeżyj prawdziwą, westernową przygodę. Oglądaj "Bonanzę" od poniedziałku do czwartku o 16:10 oraz "Bonanzę po śląsku" w niedzielę o 11:40!

Cafe Silesia

Cafe Silesia - to chwila ciekawej rozmowy przy aromatycznej kawie! Nina Nocoń oraz Mirek Riedel goszczą w studiu specjalistów z różnych dziedzin, ekspertów w ważnych i bieżących tematach oraz osobowości ze świata rozrywki, kultury oraz biznesu.

EkoMisja

Ekomisja - Ekologia bliska każdemu. Program o tym jak dbać o przyrodę w normalnym, codziennym życiu. Na "zielone" 20 minut zaprasza Wojciech Żegolewski. Oglądaj w pierwszy piątek miesiąca o godzinie 8:55 w Telewizji TVS.

Fabryki w Polsce

Fabryki w Polsce - W tym programie prezentujemy to, co powstaje w Polsce, a o czym wielu nie ma nawet pojęcia. Bo w paru dziedzinach jesteśmy jako producenci większymi potentatami niż Chiny, USA czy Japonia! Zapraszamy na program Fabryki w Polce, w którym za każdym razem zaglądamy za kulisy pracy, różnorodnych polskich firm. Oglądaj w każdy wtorek o godzinie 17:15.

Gość TVS

Ciekawi goście, nietuzinkowe tematy - ale zawsze na czasie. Tu nie goni nas czas i nie ma tematów tabu. Zapraszamy na program GOŚĆ TVS

Kabaretowy Klub Dwójki

Panteon najlepszych polskich kabaretów wjeżdża na Wasze ekrany! Trzymajcie się za brzuchy - bo śmiech to zdrowie, ale brzuszek trząsł się będzie! Gwarantujemy! Bo Kabaretowy Klub Dwójki to przegląd najlepszych kabaretów i ich najlepszych skeczów! Oglądaj od poniedziałku do czwartku o 18:55 w Telewizji TVS.

Kalejdoskop Regionów

Kalejdoskop Regionów - Kalejdoskop Regionów co tydzień zabierze Was w najciekawsze miejsca, na najważniejsze wydarzenia i pokaże to, czego często nie zobaczycie nigdzie indziej. Życie miast i gmin od zupełnie innej strony. Sprawy które warto pokazać i o których trzeba opowiedzieć. Oglądaj Kalejdoskop Regionów w każdy piątek o godzinie 17:15 w Telewizji TVS.

Kierunek Zdrowie

Kierunek Zdrowie - Jak leczyć? Jak zapobiegać? Kierunek Zdrowie to propozycja dla tych, którzy chcą o swoim zdrowiu wiedzieć naprawdę wszystko! Zaprasza prowadząca - Maria Zawała. Oglądaj premierowy odcinek programu Kierunek Zdrowie w każdy piątek o 16:45 w Telewizji TVS.

Koncert Życzeń

Koncert Życzeń – to program tworzony przez widzów TVS. Życzenia składane za pośrednictwem Koli i Juli przeplatane są znaną i lubianą muzyką. Oglądaj Koncert Życzeń w piątek o 20:20, oraz w sobotę i niedzielę o 16:00.

Mała Lista TVS

Mała Lista TVS – czyli muzyczna przygoda dla dzieci, to program który umili najmłodszym każdy weekend! Pojawią się w nim znane i lubiane dziecięce przeboje. Mała Lista TVS to masa emocji i świetna zabawa.

Meteopodróże

Meteopodróże - Pogoda nie jedno ma imię. I nie zawsze musi wyglądać tak samo. Tym bardziej, że w Telewizji TVS na pogodę zapraszamy Was do różnych miejsc w całej Polsce!

MeteoSki

MeteioSki - Zima i śnieg Wam nie straszne? Narty, snowboard i każda inna odmiana białego szaleństwa to Wasza pasja? Więc program MeteoSki to program dla Was! Zawsze aktualna prognoza pogody dla narciarzy i odwiedziny z naszą kamerą w najlepszych kurortach narciarskich!

Muzyczny Kącik Damiana Holeckiego

Muzyczny Kącik Damiana Holeckiego - Muzyczny program, którego gospodarzem jest Damian Holecki. W "Muzycznym Kąciku Damiana Holeckiego" będą gościli znani artyści. Nie zabraknie też dowcipu i mnóstwa dobrej muzyki. Zapraszamy do oglądania!

My Wam to Zagramy

My Wam to Zagramy - Muzyczna porcja hitów na antenie Telewizji TVS. Wasi ulubieni wykonawcy prezentują swoje najlepsze teledyski. Zapraszają wyjątkowi prowadzący: Andrzej Miś, Dorota Pacholarz oraz Gabriela Goldova. Oglądaj w każdą niedzielę o 17:15 w Telewizji TVS.

Najpiękniejsze Miejsca Świata - Seria IMAX

IMAX - to seria pasjonujących filmów dokumentalnych o tematyce krajoznawczej i przyrodniczej dla ciekawych świata. Podróże po fascynującym, otaczającym nas świecie, ponadto przedstawione w przystępny sposób. Oglądaj w każdy piątek o 15:05.

Ogród Marzeń

Propozycja TVS dla wszystkich miłośników ogrodów! Z nami stworzysz w swoim ogrodzie prawdziwy raj! Na program co tydzień zaprasza Mirosław Riedel

Polskie znaczy dobre!

Polskie znaczy dobre - to program, w którym udowodnimy, że polskie firmy nie tylko doścignęły już światowy poziom, ale w wielu aspektach go przebiły! Innowacyjność, inwestowanie w nowoczesne rozwiązania, systemy zarządzania i technologie sprawia, że hasło POLSKIE ZNACZY DOBRE zaczyna być synonimem jakości na całym świecie! Oglądaj w każdą środę o 17:15 w Telewizji TVS.

Poranek Silesia

Budź się razem z Telewizją TVS! Poranek Silesia! To nowy program, najlepsi goście i niezawodne trio naszych prowadzących. Z nami nigdy nie jest nudno! Nie wierzysz? Sprawdź! Poranek Silesia w TVS od poniedziałku do czwartku od 8:00 do 10:00!

Potencjał Regionu

Potencjał Regionu - program Telewizji TVS, pokazujący województwo śląskie od zupełnie nowej strony. Nowej dosłownie - bo za nim ponad 20 lat ciężkich, ale i skutecznych przemian.

Przebojowe Smaki Mariusza Kalagi

„Przebojowe Smaki”, czyli dużo jedzenia, dobrej muzyki i humoru! Program oglądaj w każdą niedzielę o 13:45. Razem z Mariuszem Kalagą i jego żoną Bogusią oddamy się muzyczno-kulinarnej przygodzie w towarzystwie zaproszonych gości.

Restauracje z charakterem

Restauracje z charakterem - TVS rusza w trasę. Pyszną, naszpikowaną zapachami i smakami, naznaczoną miejscami, gdzie można świetnie zjeść ale i o jedzeniu wiele się dowiedzieć. Zapraszamy w podróż po Restauracjach z Charakterem!

Rokolinowy Świat

Rokolinowy Świat to połączenie muzyki oraz edukacji. Dzięki Roko i Colino Twoja pociecha może przy doskonałej zabawie uczyć się i poznawać świat. Oglądaj program w każdą niedzielę o 9:55 w Telewizji TVS.

Serce z Węgla

Serce z Węgla - Ile może być warta praca górnika? Program pokazuje to co się działo z ludźmi, po ich masowych zwolnieniach z kopalń. Czy 40 tysięcy to wystarczająca rekompensata dla byłych pracowników?

Silesia Flesz

Silesia Flesz - Krótko i na temat – taki jest serwis informacyjny w Telewizji TVS. Najszybsze informacje w regionie. Aktualne i wiarygodne. Oglądaj serwisy Silesia Flesz od poniedziałku do piątku o 16:00, 17:45, 20:00, 23:00 w Telewizji TVS.

Śląska Karuzela

Śląska Karuzela - Zobaczcie Waszych ulubionych wykonawców - wywiady, teledyski i wiele innych atrakcji! Zaprasza niezawodny duet Sławomir oraz Kajra! Oglądaj program Śląska Karuzela w każdą niedzielę o godzinie 15:00.

Śląskie od Kuchni

Śląskie od Kuchni - Piotr Jezutek, ciekawy Śląska góral z krwi i kości jest gospodarzem tej kulinarno-podróżniczej propozycji TVS. To program prezentujący śląskie krajobrazy, tradycje i obyczaje. Kiedy góral z Zawoi gotuje krupniok, prażuchy i prawdziwy, śląski żur, wszystkie podniebienia są nasycone.

Śląskie Śpiewanie

Śląskie Śpiewanie - Regionalny Przegląd Pieśni "Śląskie Śpiewanie" im. prof. Adolfa Dygacza co roku do Koszęcina przyciąga najlepsze zespoły z całego kraju

Spotkanie z Balladą

Włącz TVS i przenieś się z nami do sielskiego Kopydłowa! Sprawdź, co słychać w najsłynniejszej na świecie remizie strażackiej i baw się dobrze przy przebojach, które zapisały się złotymi nutami w polskiej muzyce!

Święta Wojna

Święta Wojna - Hanysy kontra gorole? Serialowy Bercik i Zbyszek udowadniają, że "warszawiok" nie musi żyć z hanysem jak pies z kotem. Znajdziecie tutaj sporą dawkę humoru i zabawy. Serial Święta Wojna oglądajcie od poniedziałku do czwartku o 18:25 oraz w soboty o 18:45 i niedziele o 17:50.

Szlagierowa Biesiada

Szlagierowa Biesiada - Program wypełniony biesiadną muzyką i występami na żywo zespołów. Widzowie mogą wziąć udział w konkursach oraz obejrzeć ciekawe wywiady z zaproszonymi gośćmi. Nie brakuje również nowinek z niemieckiej sceny muzycznej za sprawą sympatycznego TOBY z Monachium.

Szlagierowa Lista TVS

Szlagierowa Lista TVS - to program w którym zobaczycie mnóstwo muzycznych gości, poznacie ciekawostki z życia Waszych ulubionych wykonawców, oraz posłuchacie dużo ciekawych wywiadów! Na Szlagierową Listę TVS zaprasza Jacek Swoboda w każdą niedzielę o 20:00.

Telewizja TVS

Tu znajdziecie filmy promocyjne TVS, a także relacje z imprez, w których nasza telewizja uczestniczyła.

TOP 100 najważniejszych wydarzeń XX wieku

TOP 100 najważniejszych wydarzeń XX wieku - Jesteście ciekawi, co istotnego wydarzyło się w ciągu minionego wieku? w takim razie to program dla Was! Zbiór najważniejszych wydarzeń XX wieku, które ukształtowały naszą współczesność. Oglądaj program TOP 100 najważniejszych wydarzeń XX wieku od poniedziałku do piątku o 00:30 w Telewizji TVS.

TOP 5 Newsów Tygodnia Silesia Flesz

TOP 5 Newsów Tygodnia Silesia Flesz - to nieco inne spojrzenie na informacje ze Śląska i Zagłębie, które cały tydzień zbierają dziennikarze Silesia Flesz. Świeżo, niekonwencjonalnie. Oglądaj w każdą niedzielę o 19:50 na antenie TVS i kanale Silesia Flesz na YouTube

Turyści

Turyści - zapraszamy na najnowszy sezon programu turyści. Zabieramy Was w kolejną podróż po najpiękniejszych miejscach na świecie, gdzie można wypocząć, odetchnąć i zakochać się w przepięknych widokach ;-)

TVS na Święta

Na każde święta - czy to Boże Narodzenie, czy Wielkanoc, TVS dla swoich widzów zawsze przygotowuje coś wyjątkowego. Tu znajdziecie zapis naszych świątecznych, specjalnych programów

U Bacy na Cacy

U Bacy na Cacy - Jak połączyć pieczarkę z oscypkiem i cebulę ze słodką bułką? Jak skleić śląskie i góralskie klimaty w jedno, wybitnie smaczne danie? Na te i wiele innych pytań odpowie Wam ON - Baca Artur Bacowski! Oglądaj program "U Bacy na Cacy" w każdą sobotę o 19:35.

W Oku Miasta

W Oku Miasta - to wyjątkowa seria w Telewizji TVS. Najciekawsze wydarzenia z życia Waszego miasta i regionu, zaproszenia na wyjątkowe imprezy, relacje z kulturalnych i sportowych wydarzeń - tylko w W Oku Miasta!

Weekend z TVS

Lato upalne ma być w tym roku wyjątkowo - i to z podwójnego powodu! Po pierwsze - synoptycy są zgodni, że przed nami wyjątkowo ciepłe wakacje, a po drugie - już od maja rusza wiosenno-letnia edycja programu WEEKEND Z TVS! Ruszamy w Polskę - nie tylko - aby pokazać Wam najwspanialsze, a często bardzo zaskakujące miejsca, w których wspaniale można spędzić wakacyjny  wypoczynek! W niektórych nasze kamery pojawiają się jako pierwsze - śledźcie więc WEEKEND Z TVS na naszej antenie od piątku do niedzieli! A w  oczekiwaniu na kolejny odcinek zajrzyjcie na naszego fanpage: Polub nas na facebooku. Ciekawostki, zdjęcia spoza planu i dużo więcej na FB.