Programy

Akcja Rekrutacja

Akcja Rekrutacja to program dla tych, którzy chcą wiedzieć wszystko o zmieniającym się stale polskim rynku pracy. Jacy specjaliści są poszukiwani, na kogo rynek zgłasza największe zapotrzebowanie, jak kształtują się zarobki w poszczególnych branżach i gdzie szukać dobrej pracy? Na te i wiele innych pytań odpowie program Akcja Rekrutacja.

Bonanza

Kultowa „Bonanza” powraca na antenę Telewizji TVS! Jesteś gotowy odwiedzić ranczo Cartwrightów? Dołącz do Bena i jego czterech synów i przeżyj prawdziwą, westernową przygodę. Oglądaj "Bonanzę" od poniedziałku do czwartku o 16:10 oraz "Bonanzę po śląsku" w niedzielę o 11:40!

Cimarron Strip

Cimarron Strip to Dziki Zachód na wyciągnięcie ręki! Śledź przygody Jima Crowna – amerykańskiego stróża prawa – który rozpoczyna samotne starania, by utrzymać ład i porządek na pograniczu terytorium Kansas i ziemi Indian. Oglądaj od poniedziałku do czwartku o 6:30 w Telewizji TVS.

Eko Europa

Czy Europa jest w stanie szybko i skutecznie przestawić się na efektywną gospodarkę energetyczną? Czy efektywna na pewno znaczy bez-węglowa? Czy Śląsk i Zagłębie szybko odnajdą się w takich realiach? Jak kształtować naszą energetyczną i środowiskową politykę, przy okazji dokonując transformacji przemysłowego regionu w dolinę IT? Na te i wiele innych tematów postaramy się odpowiedzieć w nowej propozycji Telewizji TVS. Zapraszamy na program EKO EUROPA!

EkoMisja

Ekomisja - Ekologia bliska każdemu. Program o tym jak dbać o przyrodę w normalnym, codziennym życiu. Na "zielone" 20 minut zaprasza Wojciech Żegolewski. Oglądaj w pierwszy piątek miesiąca o godzinie 8:55 w Telewizji TVS.

Fabryki w Polsce

Fabryki w Polsce - W tym programie prezentujemy to, co powstaje w Polsce, a o czym wielu nie ma nawet pojęcia. Bo w paru dziedzinach jesteśmy jako producenci większymi potentatami niż Chiny, USA czy Japonia! Zapraszamy na program Fabryki w Polce, w którym za każdym razem zaglądamy za kulisy pracy, różnorodnych polskich firm. Oglądaj w każdy wtorek o godzinie 17:15.

Gość TVS

Ciekawi goście, nietuzinkowe tematy - ale zawsze na czasie. Tu nie goni nas czas i nie ma tematów tabu. Zapraszamy na program GOŚĆ TVS

Kabaretowy Klub Dwójki

Panteon najlepszych polskich kabaretów wjeżdża na Wasze ekrany! Trzymajcie się za brzuchy - bo śmiech to zdrowie, ale brzuszek trząsł się będzie! Gwarantujemy! Bo Kabaretowy Klub Dwójki to przegląd najlepszych kabaretów i ich najlepszych skeczów! Oglądaj od poniedziałku do czwartku o 18:55 w Telewizji TVS.

Kalejdoskop Regionów

Kalejdoskop Regionów - Kalejdoskop Regionów co tydzień zabierze Was w najciekawsze miejsca, na najważniejsze wydarzenia i pokaże to, czego często nie zobaczycie nigdzie indziej. Życie miast i gmin od zupełnie innej strony. Sprawy które warto pokazać i o których trzeba opowiedzieć. Oglądaj Kalejdoskop Regionów w każdy piątek o godzinie 17:15 w Telewizji TVS.

Kierunek Zdrowie

Kierunek Zdrowie - Jak leczyć? Jak zapobiegać? Kierunek Zdrowie to propozycja dla tych, którzy chcą o swoim zdrowiu wiedzieć naprawdę wszystko! Zaprasza prowadząca - Maria Zawała. Oglądaj premierowy odcinek programu Kierunek Zdrowie w każdy piątek o 16:45 w Telewizji TVS.

Koncert Życzeń

Koncert Życzeń – to program tworzony przez widzów TVS. Życzenia składane za pośrednictwem Koli i Juli przeplatane są znaną i lubianą muzyką. Oglądaj Koncert Życzeń w piątek o 20:20, oraz w sobotę i niedzielę o 16:00.

Meteopodróże

Meteopodróże - Pogoda nie jedno ma imię. I nie zawsze musi wyglądać tak samo. Tym bardziej, że w Telewizji TVS na pogodę zapraszamy Was do różnych miejsc w całej Polsce!

MeteoSki

MeteioSki - Zima i śnieg Wam nie straszne? Narty, snowboard i każda inna odmiana białego szaleństwa to Wasza pasja? Więc program MeteoSki to program dla Was! Zawsze aktualna prognoza pogody dla narciarzy i odwiedziny z naszą kamerą w najlepszych kurortach narciarskich!

Muzyczny Kącik Damiana Holeckiego

Muzyczny Kącik Damiana Holeckiego - Muzyczny program, którego gospodarzem jest Damian Holecki. W "Muzycznym Kąciku Damiana Holeckiego" będą gościli znani artyści. Nie zabraknie też dowcipu i mnóstwa dobrej muzyki. Zapraszamy do oglądania!

My Wam to Zagramy

My Wam to Zagramy - Muzyczna porcja hitów na antenie Telewizji TVS. Wasi ulubieni wykonawcy prezentują swoje najlepsze teledyski. Zapraszają wyjątkowi prowadzący: Andrzej Miś, Dorota Pacholarz oraz Gabriela Goldova. Oglądaj w każdą niedzielę o 17:15 w Telewizji TVS.

Najpiękniejsze Miejsca Świata - Seria IMAX

IMAX - to seria pasjonujących filmów dokumentalnych o tematyce krajoznawczej i przyrodniczej dla ciekawych świata. Podróże po fascynującym, otaczającym nas świecie, ponadto przedstawione w przystępny sposób. Oglądaj w każdy piątek o 15:05.

Nasze strony

Nowa propozycja w Telewizji TVS dla tych, którzy lubią dużo wiedzieć o tym, co dzieje się dookoła nich. Ciekawostki z regionu, ważne wydarzenia i goście - to wszystko znajdziecie w nowej propozycji TVS - programie NASZE STRONY!

Ogród Marzeń

Propozycja TVS dla wszystkich miłośników ogrodów! Z nami stworzysz w swoim ogrodzie prawdziwy raj! Na program co tydzień zaprasza Mirosław Riedel

Polskie znaczy dobre!

Polskie znaczy dobre - to program, w którym udowodnimy, że polskie firmy nie tylko doścignęły już światowy poziom, ale w wielu aspektach go przebiły! Innowacyjność, inwestowanie w nowoczesne rozwiązania, systemy zarządzania i technologie sprawia, że hasło POLSKIE ZNACZY DOBRE zaczyna być synonimem jakości na całym świecie! Oglądaj w każdą środę o 17:15 w Telewizji TVS.

Poranek Silesia

Budź się razem z Telewizją TVS! Poranek Silesia to ciekawy program, najlepsi goście i niezawodne trio naszych prowadzących. Z nami nigdy nie jest nudno! Nie wierzysz? Sprawdź! Poranek Silesia w TVS od poniedziałku do czwartku od 8:00 do 10:00!

Potencjał Regionu

Potencjał Regionu - program Telewizji TVS, pokazujący województwo śląskie od zupełnie nowej strony. Nowej dosłownie - bo za nim ponad 20 lat ciężkich, ale i skutecznych przemian.

Przebojowe Smaki Mariusza Kalagi

„Przebojowe Smaki”, czyli dużo jedzenia, dobrej muzyki i humoru! Program oglądaj w każdą niedzielę o 13:45. Razem z Mariuszem Kalagą i jego żoną Bogusią oddamy się muzyczno-kulinarnej przygodzie w towarzystwie zaproszonych gości.

Restauracje z charakterem

Restauracje z charakterem - TVS rusza w trasę. Pyszną, naszpikowaną zapachami i smakami, naznaczoną miejscami, gdzie można świetnie zjeść ale i o jedzeniu wiele się dowiedzieć. Zapraszamy w podróż po Restauracjach z Charakterem!

Rokolinowy Świat

Rokolinowy Świat to połączenie muzyki oraz edukacji. Dzięki Roko i Colino Twoja pociecha może przy doskonałej zabawie uczyć się i poznawać świat. Oglądaj program w każdą niedzielę o 9:55 w Telewizji TVS.

Silesia Flesz

Silesia Flesz - Krótko i na temat – taki jest serwis informacyjny w Telewizji TVS. Najszybsze informacje w regionie. Aktualne i wiarygodne. Oglądaj serwisy Silesia Flesz od poniedziałku do piątku o 16:00, 17:45, 20:00, 23:00 w Telewizji TVS.

Śląska Karuzela

Śląska Karuzela - Zobaczcie Waszych ulubionych wykonawców - wywiady, teledyski i wiele innych atrakcji! Zaprasza niezawodny duet Sławomir oraz Kajra! Oglądaj program Śląska Karuzela w każdą niedzielę o godzinie 15:00.

Śląskie od Kuchni

Śląskie od Kuchni - Piotr Jezutek, ciekawy Śląska góral z krwi i kości jest gospodarzem tej kulinarno-podróżniczej propozycji TVS. To program prezentujący śląskie krajobrazy, tradycje i obyczaje. Kiedy góral z Zawoi gotuje krupniok, prażuchy i prawdziwy, śląski żur, wszystkie podniebienia są nasycone.

Śląskie Śpiewanie

Śląskie Śpiewanie - Regionalny Przegląd Pieśni "Śląskie Śpiewanie" im. prof. Adolfa Dygacza co roku do Koszęcina przyciąga najlepsze zespoły z całego kraju

Spotkanie z Balladą

Włącz TVS i przenieś się z nami do sielskiego Kopydłowa! Sprawdź, co słychać w najsłynniejszej na świecie remizie strażackiej i baw się dobrze przy przebojach, które zapisały się złotymi nutami w polskiej muzyce!

Srebrne Katowice

Wraz z wiosną w Telewizji TVS ruszamy z nowym projektem! SREBRNE KATOWICE - to nie tylko program, który w TVS znajdziecie w każdy piątek o godz. 8.20, w środę o 18.30 i w poniedziałek o 17.20. To projekt, który ma do współpracy wciągnąć Was wszystkich - nieco starszych nastolatków! Pokażemy, że Katowice to miasto, w którym żaden senior nie może się nudzić i nie powinien siedzieć w czterech ścianach. To miasto, które dba o swoich seniorów - a ma ich 60 tysięcy! Co można w złotej jesieni wieku robić w stolicy woj.śląskiego, na co seniorzy mogą liczyć ze strony samorządu i jak wygląda ich życie w tym cały czas zmieniającym się mieście - zobaczycie w serii programów Srebrne Katowice w TVS

Święta Wojna

Święta Wojna - Hanysy kontra gorole? Serialowy Bercik i Zbyszek udowadniają, że "warszawiok" nie musi żyć z hanysem jak pies z kotem. Znajdziecie tutaj sporą dawkę humoru i zabawy. Serial Święta Wojna oglądajcie od poniedziałku do czwartku o 18:25 oraz w soboty o 18:45 i niedziele o 17:50.

Szlagierowa Biesiada

Szlagierowa Biesiada - Program wypełniony biesiadną muzyką i występami na żywo zespołów. Widzowie mogą wziąć udział w konkursach oraz obejrzeć ciekawe wywiady z zaproszonymi gośćmi. Nie brakuje również nowinek z niemieckiej sceny muzycznej za sprawą sympatycznego TOBY z Monachium.

Szlagierowa Lista TVS

Szlagierowa Lista TVS - to program w którym zobaczycie mnóstwo muzycznych gości, poznacie ciekawostki z życia Waszych ulubionych wykonawców, oraz posłuchacie dużo ciekawych wywiadów! Na Szlagierową Listę TVS zaprasza Jacek Swoboda w każdą niedzielę o 20:00.

Telewizja TVS

Tu znajdziecie filmy promocyjne TVS, a także relacje z imprez, w których nasza telewizja uczestniczyła.

TOP 100 najważniejszych wydarzeń XX wieku

TOP 100 najważniejszych wydarzeń XX wieku - Jesteście ciekawi, co istotnego wydarzyło się w ciągu minionego wieku? w takim razie to program dla Was! Zbiór najważniejszych wydarzeń XX wieku, które ukształtowały naszą współczesność. Oglądaj program TOP 100 najważniejszych wydarzeń XX wieku od poniedziałku do piątku o 00:30 w Telewizji TVS.

TOP 5 Newsów Tygodnia Silesia Flesz

TOP 5 Newsów Tygodnia Silesia Flesz - to nieco inne spojrzenie na informacje ze Śląska i Zagłębie, które cały tydzień zbierają dziennikarze Silesia Flesz. Świeżo, niekonwencjonalnie. Oglądaj w każdą niedzielę o 19:50 na antenie TVS i kanale Silesia Flesz na YouTube

Turyści

Turyści - zapraszamy na najnowszy sezon programu turyści. Zabieramy Was w kolejną podróż po najpiękniejszych miejscach na świecie, gdzie można wypocząć, odetchnąć i zakochać się w przepięknych widokach ;-)

TVS na Święta

Na każde święta - czy to Boże Narodzenie, czy Wielkanoc, TVS dla swoich widzów zawsze przygotowuje coś wyjątkowego. Tu znajdziecie zapis naszych świątecznych, specjalnych programów

TVS SUPER SKI

TVS SUPER SKI, czyli wszystko co trzeba wiedzieć o białym szaleństwie a o co często nie ma kogo zapytać. Nowy program Telewizji TVS w każdy czwartek o godzinie 22:30 i piątek o godzinie 18:00.

U Bacy na Cacy

U Bacy na Cacy - Jak połączyć pieczarkę z oscypkiem i cebulę ze słodką bułką? Jak skleić śląskie i góralskie klimaty w jedno, wybitnie smaczne danie? Na te i wiele innych pytań odpowie Wam ON - Baca Artur Bacowski! Oglądaj program "U Bacy na Cacy" w każdą sobotę o 19:35.

W Oku Miasta

W Oku Miasta - to wyjątkowa seria w Telewizji TVS. Najciekawsze wydarzenia z życia Waszego miasta i regionu, zaproszenia na wyjątkowe imprezy, relacje z kulturalnych i sportowych wydarzeń - tylko w W Oku Miasta!

Weekend z TVS

Lato upalne ma być w tym roku wyjątkowo - i to z podwójnego powodu! Po pierwsze - synoptycy są zgodni, że przed nami wyjątkowo ciepłe wakacje, a po drugie - już od maja rusza wiosenno-letnia edycja programu WEEKEND Z TVS! Ruszamy w Polskę - nie tylko - aby pokazać Wam najwspanialsze, a często bardzo zaskakujące miejsca, w których wspaniale można spędzić wakacyjny  wypoczynek! W niektórych nasze kamery pojawiają się jako pierwsze - śledźcie więc WEEKEND Z TVS na naszej antenie od piątku do niedzieli! A w  oczekiwaniu na kolejny odcinek zajrzyjcie na naszego fanpage: Polub nas na facebooku. Ciekawostki, zdjęcia spoza planu i dużo więcej na FB.

Żywieniowe ABC

Jak jeść zdrowo i smacznie? Jak duży wpływ na nasze zdrowie ma nie tylko co ale i jak jemy? I oczywiście - co pijemy? To i wiele innych aspektów związanych ze zdrowym odżywianiem odkryjemy dla Was w naszej nowej propozycji. ŻYWIENIOWE ABC od stycznia 2020r. w Telewizji TVS! A zaprasza Andrzej Kawka z Kliniki Medycyny Zintegrowanej KawkaJe.