Programy

Być Kobietą

Program dla wszystkich pań, które chcą się dowiedzieć jak fachowo i skutecznie zadbać o siebie!

Cafe Silesia

Cafe Silesia to lifestylowa propozycja Telewizji TVS dla cały rodzin. Mnóstwo gości i ciekawych tematów i zawsze miło spędzone popołudnie. Konkursy, nagrody i mnóstwo atrakcji czekają na Was w każdym wydaniu Cafe Silesia! [caption id="attachment_143378" align="alignnone" width="300"] Cafe Silesia w Telewizji TVS[/caption]

Eko Misja

Ekologia bliska każdemu. O tym jak dbać o przyrodę w normalnym, codziennym życiu. Bez frazesów i nadętego pustosłowia. Na "zielone" 20 minut zaprasza Wojciech Żegolewski.

Fabryki w Polsce

W tym programie prezentujemy to, co powstaje w Polsce, a o czym wielu nie ma nawet pojęcia. Bo w wielu dziedzinach jesteśmy jako producenci większymi potentatami niż Chiny, USA czy Japonia! Zapraszamy na nasz nowy program - Fabryki w Polsce!

Mała Lista TVS

teraz także milusińscy mogą w TVS wybierać swoje ulubione przeboje!

Meteopodróże

Pogoda nie jedno ma imię. I nie zawsze musi wyglądać tak samo. Tym bardziej, że w Telewizji TVS na pogodę zapraszamy Was do różnych miejsc w całej Polsce! Czas na Meteopodróze!

Muzyczny Kącik Damiana Holeckiego

Muzyczny program, którego gospodarzem jest Damian Holecki. W "Muzycznym Kąciku Damiana Holeckiego" będą gościli znani artyści. Nie zabraknie też dowcipu i mnóstwa dobrej muzyki. Damian Holecki przedstawi Wasze ulubione utwory muzyczne. Zapraszamy do oglądania!

My Wam to Zagramy

Muzyczna porcja hitów na antenie Telewizji TVS. Wasi ulubieni wykonawcy prezentują swoje najlepsze teledyski.

Ogród Marzeń

Nowa propozycja TVS dla wszystkich miłośników ogrodów! Z nami stworzysz w swoim ogrodzie prawdziwy raj! Na program co tydzień zaprasza Mirosław Riedel

Potencjał Regionu

Nowy program Telewizji TVS, pokazujący woj.śląskie od zupełnie nowej strony. Nowej dosłownie - bo za nim ponad 20 lat ciężkich, ale i skutecznych przemian

Śląska Karuzela

Zobaczcie Waszych ulubionych wykonawców - wywiady, teledyski i wiele innych atrakcji!

Śląskie od Kuchni

Piotr Jezutek, ciekawy Śląska góral z krwi i kości jest gospodarzem tej kulinarno-podróżniczej propozycji TVS. To program prezentujący śląskie krajobrazy, tradycje i obyczaje. Kiedy góral z Zawoi gotuje krupniok, prażuchy i prawdziwy, śląski żur, wszystkie podniebienia są nasycone.

Szlagierowa Biesiada

Program wypełniony biesiadną muzyką i występami na żywo zespołów. Widzowie mogą wziąć udział w konkursach oraz obejrzeć ciekawe wywiady z zaproszonymi gośćmi. Nie brakuje również nowinek z niemieckiej sceny muzycznej za sprawą sympatycznego TOBY z Monachium. Program prowadzi Sebastian Mierzwa.

Szlagierowa Lista TVS

Jak co tydzień na najnowsze notowanie Szlagierowej Listy TVS, zaprasza Agnieszka Strzelczyk!

Telewizja TVS

Tu znajdziecie filmy promocyjne TVS, a także relacje z imprez, w których nasza telewizja uczestniczyła.

W Oku Miasta

W Oku Miasta to nowa seria w Telewizji TVS. Najciekawsze wydarzenia z życia Waszego miasta i regionu, zaproszenia na wyjątkowe imprezy, relacje z kulturalnych i sportowych wydarzeń - tylko w W Oku Miasta!

Weekend z TVS

Przed nami kolejna, letnia edycja programu. Ekipa Weekendu z TVS rozpoczęła kilkumiesięczne tournee po Polsce. Nasz wóz satelitarny odwiedza najciekawsze zakątki naszego kraju. W oczekiwaniu na kolejny odcinek zajrzyj na naszego fanpage. Polub nas na facebooku. Ciekawostki, zdjęcia spoza planu i dużo więcej na FB.