Skip to content

Babski Comber w Świętochłowicach!

15 lutego 2023
Jan Kowalski
Babski Comber w Świętochłowicach! (fot. pixabay)

Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami, a my mamy coś dla wszystkich Pań spragnionych świetnej zabawy! Zapraszamy na Babski Comber do Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach! Sprawdźcie szczegóły.

 

Jesteście gotowi na świetne show skierowane do wszystkich pięknych pań? Imprezowe brzmienie, największe gwiazdy, a także dobra zabawa – to właśnie przepis na idealną zabawę!

Babski Comber - gdzie i kiedy?

Widzimy się już 11 marca w Centrum Kultury Śląskiej (ul. Krauzego 1, Świętochłowice Zgoda). Babski Comber to doskonała okazja do wspólnej biesiady, jak również spotkań z innymi ludźmi. Startujemy o godzinie 17:00!

Kto wystąpi na scenie?

Na scenie będzie się działo! Nie zabraknie kultowych utworów Piotra Herdziny, dobrego humoru Ingi Papkały oraz rytmicznych dźwięków DJ Madrasa! Została przygotowana także specjalna niespodzianka - Pokaz Chippendalsów.

Babski Comber w Świętochłowicach!

Bilety

Bilety na wydarzenie możecie zakupić w cenie 130 zł (w cenie występ oraz zimna płyta w formie szwedzkiego stołu, kawa, a także ciasteczka). W celu zakupu prosimy o kontakt pod numerem:

  • 691-349-357
  • 601-923-505
  • 607-468-787

Zostało jeszcze kilka miejsc!

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami dotyczącymi tego i innych koncertów z cyklu Koncert Gwiazd? Śledź facebookowy fanpage Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS oraz Telewizji TVS!

Telewizja TVS Agencja Koncertowa i Wydawnictwo TVS

Ciekawostki zza kulis znajdziesz codziennie na instagramie TVS!

INSTAGRAM

Po najciekawsze newsy i zawsze świeże informacje ze Śląska i Zagłębia zaglądaj na facebook TVS News!

FACEBOOK TVS NEWS

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

https://tvs.pl/concerts/to-juz-15-lat-urodzinowa-trasa-koncertowa/

Tagi

Podobne wpisy

  • Grzegorz Poloczek: Idę do przodu, ale nie zapominam o tym, co było

    Monika Sławik
  • Udaremniono bójkę pseudokibiców.

    Napięta sytuacja w centrum Chorzowa. Policja uniemożliwiła konfrontację pseudokibiców [WIDEO]

    Redakcja
  • kaski dla dzieci

    Ważne zmiany w przepisach. Od 3 czerwca obowiązkowe kaski dla dzieci i młodzieży!

    Redakcja

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP