Baner promujący Totalizator Sportowy stanął w jednym z kościołów w Skarżysku-Kamiennej. Internauci są oburzeni.
"Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Skarżysku-Kamiennej (świętokrzyskie - red.) już nie raz pokazała, że nawet ksiądz się za pieniądze modli ale sytuacja z dziś to już TRAGEDIA!!!!! Sponsorem Mszy Świętej był Totalizator Sportowy Lotto. Ciekawe czy ksiądz proboszcz zgodził się ustawić banery za 'Bóg zapłać' czy pokaźną kwotę. Ciekawe co o tym myśli biskup ordynariusz oraz Kuria Diecezjalna. Diecezja Radomska" - możemy przeczytać w poście umieszczonym na facebookowej stronie "Spotted: Skarżysko-Kamienna".
Jak się okazało Totalizator nie był sponsorem mszy, a koncertu odbywającego się w trakcie nabożeństwa.
"Może za tydzień konkurs w darta sponsor PKN ORLEN", "W ewangelii jest fragment jak Jezus wyrzuca ze świątyni handlarzy. Może warto pokazać ten fragment kuriom i episkopatowi, którzy z wiary zrobili biznes?", "Chyba kolęda się nie udała" - pisali internauci.
A Wy co myślicie o reklamie w kościele?