Skip to content

Baner reklamowy przy ołtarzu w kościele. Internauci są oburzeni

09 stycznia 2023
Agnieszka Strzelczyk
facebook.com/NSJ Skarżysko-Kamienna

Baner promujący Totalizator Sportowy stanął w jednym z kościołów w Skarżysku-Kamiennej. Internauci są oburzeni. 

 

"Parafia Najświętszego Serca Jezusowego w Skarżysku-Kamiennej (świętokrzyskie - red.) już nie raz pokazała, że nawet ksiądz się za pieniądze modli ale sytuacja z dziś to już TRAGEDIA!!!!! Sponsorem Mszy Świętej był Totalizator Sportowy Lotto. Ciekawe czy ksiądz proboszcz zgodził się ustawić banery za 'Bóg zapłać' czy pokaźną kwotę. Ciekawe co o tym myśli biskup ordynariusz oraz Kuria Diecezjalna. Diecezja Radomska" - możemy przeczytać w poście umieszczonym na facebookowej stronie "Spotted: Skarżysko-Kamienna". 

Jak się okazało Totalizator nie był sponsorem mszy, a koncertu odbywającego się w trakcie nabożeństwa. 

"Może za tydzień konkurs w darta sponsor PKN ORLEN", "W ewangelii jest fragment jak Jezus wyrzuca ze świątyni handlarzy. Może warto pokazać ten fragment kuriom i episkopatowi, którzy z wiary zrobili biznes?", "Chyba kolęda się nie udała" - pisali internauci. 

A Wy co myślicie o reklamie w kościele?

Tagi

Podobne wpisy

  • motocykliści pędzili 210 km/h

    Niebezpieczna jazda na drodze wojewódzkiej. Dwóch motocyklistów pędziło 210 km/h

    Redakcja
  • Zmiany w Łabędach. Od 27 czerwca zamknięty przejazd pod wiaduktem kolejowym

    Kamil Janisz
  • Narkotyki w Zabrzu

    Przejęto narkotyki i papierosy bez akcyzy warte ponad 200 tysięcy złotych

    Redakcja

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP