Skip to content

Biała niedziela w Bytomiu. Były darmowe badania

08 września 2024
Redakcja

Biała niedziela w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 4 w Bytomiu. To wydarzenie w ramach całorocznych obchodów 770-lecia nadania praw miejskich miastu, będące połączeniem historii z medycyną.

 

Goście, którzy zdecydowali się odwiedzić bytomską "czwórkę" mogli skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów, badań USG, ale i zobaczyć, jak wyglądał namiot szpitala polowego w czasach wojny.
Takie akcje, podczas których można wykonać badania zawsze cieszą się zainteresowaniem, dlatego spodziewaliśmy się dużej frekwencji, mówi nam rzeczniczka szpitala.

Fatima Orlińska

Tagi

Podobne wpisy

  • 11-latek na hulajnodze wjechał pod autobus

    Gliwice: 11-latek na hulajnodze wjechał wprost pod autobus

    Redakcja
  • Festiwal Górnej Odry - region rozpoczyna wakacje nad wodą

    Monika Sławik
  • Śmiertelny wypadek na DK1

    Śmiertelny wypadek w Kobiórze. Nie żyje 41-letni motocyklista, który uderzył w tył ciężarówki

    Redakcja

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP