Skip to content

Dąbrowa Górnicza czysta od narkotyków WIDEO

30 maja 2023
Marcelina Przystał - Skarżyńska
Dąbrowa Górnicza czysta od narkotyków/fot.KMP Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza czysta od narkotyków/fot.KMP Dąbrowa Górnicza

Trójka młodych mężczyzn, 20 kg narkotyków, a w perspektywie 12 lat odsiadki. Policjanci z Dąbrowy Górniczej rozpracowali siatkę handlarzy. Teraz dwóch trafiło do aresztu, a trzeci ma policyjny dozór.

 

 

Kolejny cios policjantów wymierzony w biznes narkotykowy w Zagłębiu Dąbrowskim. Kryminalni przejęli ponad 20 kg nielegalnych substancji. Zatrzymania trwały dwa dni. Zaczęło się od Dąbrowy Górniczej.

– Do drugiego zatrzymania doszło na terenie Będzina, gdzie w mieszkaniu 26-latka policjanci znaleźli ponad 700 gram suszu marihuany oraz następnego dnia, na terenie Sosnowca, policjanci zabezpieczyli ponad 4 kg marihuany i amfetaminy - mówi st. sierż. Kamil Szydłowski, KMP w Dąbrowie Górniczej.

Wobec dwóch z trzech zatrzymanych, sąd zastosował tymczasowy areszt. Jednego objęto policyjnym dozorem. Całej trójce grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Bartosz Bednarczuk

Tagi

Podobne wpisy

  • Rozbito grupę czerpiącą zyski z prostytucji

    Likwidacja zorganizowanej grupy przestępczej na Śląsku. Czerpali korzyści z prostytucji przez prawie 10 lat

    Redakcja
  • Ruszyła akcja „Kręci mnie bezpieczeństwo w lecie”. Służby apelują o rozsądek podczas wakacji

    Kamil Janisz
  • 11-latek na hulajnodze wjechał pod autobus

    Gliwice: 11-latek na hulajnodze wjechał wprost pod autobus

    Redakcja

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP