Skip to content

Dziecko aż wypadło przez okno w wypadku

17 stycznia 2023
Redakcja
szklary wypadek busa z dziećmi
Bud uderzył w słup. Jedno dziecko wypadło F. Policja

Wypadek busa z dziećmi w Szklarach. Dziecko wyleciało przez okno

Do wypadku doszło w miejscowości Szklary w gminie Jerzmanowice – Przeginia we wtorek 17 stycznia rano, kiedy bud wiózł dzieci do przedszkola. Jak informuje małopolska policja, kierowca busa prawdopodobnie utracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w słup ogrodzeniowy. Jedno z dzieci wypadło przez boczną szybę pojazdu. W sumie czworo z podróżujących osób zostało przetransportowanych do szpitala.

Kierowca przewoził busem pięcioro dzieci w wieku od 3 do 5 lat oraz ich 30-letnią opiekunkę. Kierowca busa ma 66 lat.


Dwoje dzieci, kierowca i opiekunka, z ogólnymi potłuczeniami ciała, zostało przetransportowanych do szpitala celem dalszej diagnostyki. Jedno z dzieci, w wyniku zderzenia, wypadło przez boczną szybę busa i pozostało na obserwacji. Pozostałym, podróżującym busem dzieciom nic się nie stało, zostały na miejscu odebrane przez swoich opiekunów. Kierowca był trzeźwy. 
Okoliczności i przyczynę wypadku drogowego wyjaśniają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie.

Wypadek 17 stycznia na DK 88

https://tvs.pl/informacje/wypadek-ciezarowki-kierowca-w-szpitalu/

 

Tagi

Podobne wpisy

  • Kolejne zatrzymania pseudokibiców

    Uderzenie w międzynarodowy szlak przemytniczy. Wspólna akcja policji i Straży Granicznej

    Redakcja
  • Thomas Anders gwiazdą Święta Bytomia. Znamy program tegorocznej imprezy

    Kamil Janisz
  • Śmiertelny wypadek w powiecie tarnogórskim

    Tragedia w powiecie tarnogórskim. Dwie osoby zginęły w zderzeniu na trasie Brynek - Połomia

    Redakcja

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP