Skip to content

Górnik Zabrze bez prezesa. Matysek zrezygnował

08 grudnia 2023
Redakcja
Górnik Zabrze bez prezesa. Matysek zrezygnował. Fot. Górnik Zabrze
Górnik Zabrze bez prezesa. Matysek zrezygnował. Fot. Górnik Zabrze

Adam Matysek nie jest już prezesem Górnika Zabrze. Były piłkarz zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa zabrzańskiego klubu w czwartek, 7 grudnia.

 

O rezygnacji Adama Matyska poinformował Górnik Zabrze w mediach społecznościowych.

Informujemy, że Adam Matysek zrezygnował z funkcji Prezesa Zarządu Górnik Zabrze S.A. Dziękujemy za zaangażowanie w pracę na rzecz Klubu i życzymy powodzenia na następnych etapach kariery zawodowej – napisał w komunikacie Górnik.

https://twitter.com/GornikZabrzeSSA/status/1732855412418916437

To już kolejna osoba w klubie, która zrezygnowała z pełnienia swojej funkcji. Wcześniej z Górnika Zabrze odszedł Łukasz Milik (prywatnie brat Arkadiusza), który był dyrektorem sportowym. Obecnie Górnik Zabrze w ligowej tabeli Ekstraklasy zajmuje 9. miejsce. Po 17 kolejkach ma bilans 6 zwycięstw, 4 remisów i 7 porażek.

Przypomnijmy również, że to nie jedyne zmiany, które szykują się w Zabrzu. W listopadzie radni z tego miasta przegłosowali uchwałę intencyjną dotyczącą sprzedaży klubu. Prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik mówiła wtedy: – My coraz częściej rozmawiamy z kandydatami na takich właścicieli, sponsorów, bardziej właścicieli. Niemniej jednak, żeby dokonać taki proces, musimy wykonać ogrom zadań 

Pisaliśmy o tym tutaj:

https://tvs.pl/informacje/gornik-zabrze-na-sprzedaz-wideo/

Na razie jednak nie ma konkretów w sprawie sprzedaży Górnika Zabrze.

Fot. Górnik Zabrze

Tagi

Podobne wpisy

  • Policyjny pościg przez Pszczynę. 32-latek trafił do więzienia

    Kamil Janisz
  • Przebudowa stacji Gliwice Łabędy osiągnęła półmetek

    Kamil Janisz
  • Rafał Bartnikowski z kompletem gwiazdek. „Nikt nie zatrzyma mnie” powalczy o Hit Roku 2026

    Monika Sławik

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP