Skip to content

I Marsz Śląskiej Przyrody przeszedł przez Katowice

19 października 2024
Redakcja

Punktualnie w południe na katowickim rynku rozpoczął się I Marsz Śląskiej Przyrody. Uczestniczyło w nim ponad sto osób, które były przebrane za różne rośliny i zwierzęta.

 

Organizatorzy marszu podkreślają, że zależy im na tym, aby w miastach pojawiało się więcej zieleni. Inicjatorem kampanii Śląskie Kwitnące jest Fundacja Rzecz Społeczna.

Tagi

Podobne wpisy

  • Tymczasowe przejście między peronami na przystanku Katowice Szopienice Południowe

    Monika Sławik
  • Pożar składowiska odpadów w Chorzowie

    Kamil Janisz
  • Pierwsze nowe autobusy elektryczne wyjechały na trasy

    Kamil Janisz

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP