Skip to content

Egzekucja w pobliżu ogródków działkowych. Nie żyje para turystów

17 listopada 2023
Marcelina Przystał - Skarżyńska
Egzekucja w pobliżu ogródków działkowych. Nie żyje para turystów/foy.pixabay.com
Egzekucja w pobliżu ogródków działkowych. Nie żyje para turystów/foy.pixabay.com

Sprawa podwójnego zabójstwa z 2012 roku rozwiązana. Za zastrzelenie turystów z Hamburga odpowie 67-latek, który wczoraj w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie usłyszał zarzuty.

 

 

Policjanci stołecznego Wydziału do walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw doprowadzili do Prokuratury Okręgowej w Warszawie odbywającego karę w Zakładzie Karnym we Włodawie 67-latka, który jest podejrzany o zabójstwo w maju 2012 r. pary niemieckich turystów.

Prokurator przedstawił mężczyźnie dwa zarzuty zabójstwa, osobno do każdego pokrzywdzonego oraz posiadania broni palnej.

Przypomnijmy. Do zabójstwa przypominającego egzekucję doszło w maju 2012 roku w pobliżu ogródków działkowych przy ulicy Wolickiej w Warszawie. Spacerowicze natrafili wtedy na zwłoki kobiety leżące obok czerwonego kampera. W samochodzie znajdował się mężczyzna z raną postrzałową głowy, który zmarł po przewiezieniu do szpitala. Okazało się, że byli to turyści z Niemiec, którzy zostali zastrzeleni z broni palnej.

https://tvs.pl/informacje/znaleziono-zwloki-kobiety-bez-glowy/

Tagi

Podobne wpisy

  • Poszukiwali zaginionego mieszkańca hostelu. Służby ćwiczyły działania kryzysowe w Bytomiu

    Kamil Janisz
  • Miejskie lokale czekają na nowych najemców. Ruszył nabór w programie „Lokal na kulturę”

    Monika Sławik
  • awantura w Psarach

    Psary: Pijany 18-latek zdemolował dom i samochód matki

    Redakcja

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP