Kultura i rozrywkaRegion

Kolorowanie po numerach

Coraz więcej osób szuka oryginalnych pomysłów na to, aby zatrzymać najpiękniejsze chwile w swoim życiu lub obdarować najukochańsze osoby wspaniałym prezentem. Rozwiązaniem, które stale zyskuje na popularności jest kolorowanie po numerach. Można w ten sposób stworzyć niezapomniany portret.

 

Plakaty, kalendarze, koszulki z nadrukiem, fototapety, klasyczne zdjęcia lub obrazy – form, które pozwalają na to, aby niejako „zatrzymać” dla siebie i swoich bliskich najpiękniejsze momenty w życiu jest wiele. Dla każdego z nas narodziny ślub, narodziny dziecka, rodzinne spotkania, wyjątkowe rodzinne wydarzenia są ważne – ich uwiecznienie chociażby na portrecie jest wyjątkowym sposobem na to, aby mieć oryginalną pamiątkę. Jednocześnie warto mieć tu na uwadze, że wykonanie tradycyjnego portretu jest często dość kosztowne cenowo i czasochłonne. Alternatywą jest własnoręcznie przygotowanie portretu w oparciu o odpowiednio przygotowane zdjęcie. Przykłady można zobaczyć na stronie wymalujtosam.pl

Portret ze zdjęcia – jak to działa?

Większości z nas uważa, że namalowanie jakiegokolwiek obrazu wymaga specjalistycznej wiedzy, narzędzi, posiadania odpowiedniej techniki, którą nabywa się latami pod okien specjalistów. Nic bardziej mylnego. Okazuje się bowiem, że dzięki odpowiedniej technice przygotowania portretu malowanie będzie łatwe, nawet dla amatora. Wystarczy telefon i dobre chęci.

Malowanie według numeru to rozwiązanie dla osób, które stawiają pierwsze kroki w malarstwie lub szukają odpowiedniego, ciekawego sposobu na pamiątkę rodzinną.  Jak to działa? Wystarczy zrobić zdjęcie – selfie, z rodziną, z dziećmi, ulubionymi przyjaciółmi lub pupilem i przesłać poprzez stronę internetową wybierając rozmiar oraz ramę. W krótkim czasie otrzymamy projekt graficzny, a po jego akceptacji zostanie dostarczony pakiet malarski, w którego skład wchodzą:

– płótno malarskie ze wstępnie narysowanymi polami numerami do kolorowania,

– farby akrylowe,

– pędzle o różnych szerokościach,

– szablon z instrukcjami.

Po otrzymaniu kompletu wystarczy zapoznać się z instrukcją i zacząć malować. Nic bardziej łatwego!

Własne zdjęcie lub gotowy motyw?

Jeżeli wykonaliśmy już portret z własnego zdjęcia, a rozbudziliśmy kreatywność swoją lub naszych dzieci to możemy skorzystać z szerokiej oferty już przygotowanych motywów. Dotyczą one między innymi natury, miłości, motocykli i samochodów, zwierząt, podróży czy gwiazd. Potencjał jest naprawdę ogromny i nie ma możliwości, aby nie znaleźć czegoś odpowiedniego dla siebie.

Dlaczego malowanie po numerach jest popularne?

Malowanie po numerach to doskonały sposób na to, aby rozwijać zdolności manualne, pomysłowość, kreatywność, cierpliwość oraz przede wszystkim w ciekawy i aktywny sposób spędzać wolny czas. Malować możemy sami, wraz z rodziną, z dziećmi. To zdecydowanie wpływa na pozytywną atmosferę w domu. Malowanie po numerach to bardzo duża atrakcja dla dzieci, które również znajdą tu dla siebie odpowiednie motywy. To ciekawa alternatywa dla tradycyjnego rysowania lub innych prac plastycznych.

źródło: artykuł partnera
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close