Skip to content

Mężczyzna mieszkał ze zwłokami. Trwało to od wielu miesięcy

23 marca 2023
Agnieszka Strzelczyk
Wydarzenia z Mysłowic miały być bardziej nieszczęśliwym wypadkiem niż działaniem osób trzecich. Sprawę pomoże wyjaśnić sekcja zwłok dziewczynki. [fot. poglądowa / www.pixabay.com]
[fot. poglądowa / www.pixabay.com]

76-letni mężczyzna od kilkunastu miesięcy mieszkał ze zwłokami kobiety. Makabrycznego odkrycia dokonano w połowie lutego w Radlinie.

 

Do makabrycznego odkrycia doszło 22 lutego w jednym z mieszkań przy ulicy Rogozina w Radlinie. Policjanci dostali niepokojącą informację o tym, że w lokalu znajdują się zmumifikowane zwłoki. 

Interwencja została zgłoszona przez członka rodziny właściciela mieszkania, w którym zwłoki miały się znajdować. Mundurowi, którzy pojechali na miejsce, potwierdzili zgłoszenie. Na miejscu przebywał także właściciel mieszkania - poinformowali policjanci. 

Jak ustalił Dziennik Zachodni, ciało mogło znajdować się w mieszkaniu kilkanaście miesięcy. Było utrzymane w dobrym stanie, mieszkający tam 76-latek cały czas o nie dbał.

W internecie pojawiły się plotki, że zwłoki wykopano z grobu, a zmarła to matka 76-latka. Śledczy nie potwierdzili tych doniesień. 

Śledczy ustalili, że zmumifikowane ciało należało do kobiety. Nie stwierdzono obrażeń ciała i udziału osób trzecich, choć prokuratura też tego nie wykluczyła. 

Źródło: DZ

Tagi

Podobne wpisy

  • remont pofalowanej autostrady A1

    Koniec fal na autostradzie A1. Rusza remont za 36 mln zł

    Redakcja
  • Zespół Patronatów
  • Śląscy łowcy głów zatrzymali 46-latka w Piekarach Śląskich

    Śląscy „łowcy głów” zatrzymali poszukiwanego 46-latka

    Redakcja

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP