Silesia Flesz najnowsze informacjeSport

Polska przegrała z Mołdawią. Akademia z Bielska-Białej zaprasza piłkarzy na studia

Piłkarska reprezentacja Polski poległa w wyjazdowym meczu eliminacji Euro 2024 z Mołdawią 2:3. W internecie jak zwykle pojawiło się mnóstwo memów, ale znalazła się także oferta studiów dla piłkarzy.

Polscy piłkarze prowadzili do przerwy 2:0, ale w drugiej połowie zupełnie się pogubili. – Ten wieczór przynosi nam wstyd – powiedział selekcjoner biało-czerwonych.

Tradycyjnie, jak po każdym meczu Polskiej Reprezentacji, pojawiło się mnóstwo memów.

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej poszła o krok dalej i tuż po meczu biało-czerwonych zaproponowała naszym piłkarzom miejsca na studiach.

Polacy mają problem z przetransportowaniem piłki na połowę przeciwnika…. Zapraszamy na studia! Wydział Zarządzania i Transportu czeka na Was! Kierunek studiów wiadomy… transport – czytamy w mediach społecznościowych.

sreen/facebook.com

Polska po klęsce w Kiszyniowie ma zaledwie 3 punkty po trzech spotkaniach w grupie E i zajmuje czwarte miejsce, wyprzedzając jedynie Wyspy Owcze. Mołdawia zgromadziła 5 punktów w czterech meczach i jest trzecia. Prowadzą Czechy z siedmioma „oczkami” zdobytymi w trzech występach. Na drugim miejscu jest Albania z 6 pkt uzyskanymi również po trzech spotkaniach.