Skip to content

Pożar hali. Nie żyje jedna osoba

14 marca 2024
Marcelina Przystał - Skarżyńska
Pożar hali. Nie żyje jedna osoba
Pożar hali. Nie żyje jedna osoba

Spłonęła część hali w Gostyni. Niestety, jest jedna ofiara śmiertelna tego zdarzenia. Według wstępnych ustaleń, na ul. Łuczników doszło do podpalenia.

 

Paliła się hala przy ul. Łuczników w Gostyni. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że ktoś podłożył tam ogień. Strażacy przeczesali pogorzelisko. Jak informuje Gazeta Łaziska - jest jedna ofiara śmiertelna. To zresztą potwierdza oficer prasowy mikołowskiej straży pożarnej.

W wyniku pożaru przy Łuczników w Gostyni spalił się stop budynku oraz część wyposażania. W hali znajdował się warsztat samochodowy - podaje Gazeta Łaziska.

W akcji gaśniczej brało udział kilkanaście zastępów straży pożarnej.

Trwa wyjaśnienie okoliczności pożaru w Gostyni. Na miejscu pracują policjanci. Ich czynności nadzoruje prokurator. Do tragedii doszło dziś przed godz. 7.

Więcej szczegółów wkrótce.

 
 

Tagi

Podobne wpisy

  • Mieszkańcy Halemby zgłosili uwagi do trasy N-S

    Ruda Śląska: Co dalej z trasą N-S? Halemba stawia warunki

    Redakcja
  • remont pofalowanej autostrady A1

    Koniec fal na autostradzie A1. Rusza remont za 36 mln zł

    Redakcja
  • Zespół Patronatów

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP