Skip to content

Metropolia uruchomiła kolejną metrolinię [WIDEO]

14 stycznia 2023
Redakcja
Kolejna metrolinia w woj. śląskim.
Kolejna metrolinia w woj. śląskim.

Metropolia uruchomiła kolejną metroolinię. Linia M103 łączy Bobrowniki i Psary z Dąbrową Górniczą. Jest to pierwsze bezpośrednie połączenie tych gmin.

 

Kursy są obsługiwane przez dwa minibusy, które jeźdżą przez cały tydzień co godzinę. W Dąbrowie Górniczej minibus rozpoczyna trasę na przystanku Dąbrowa Górnicza Dworzec PKP, natomiast koniec trasy znajduje się na przystanku Dobieszowice Skrzyżowanie w Bobrownikach. 

autor: Tomasz Koryciorz / opracowanie Bartosz Bednarczuk 

Tagi

Podobne wpisy

  • Tragedia nad zalewem Nakło-Chechło! 16-latek zniknął pod wodą - jego życia nie udało się uratować

    Monika Sławik
  • Wraca festiwal „MOC DĘTYCH” - już w ten weekend Zabrze zabrzmi orkiestrami dętymi!

    Monika Sławik
  • Dwa mandaty w 15 minut

    Absurdalny pośpiech w Żorach. Dostała mandat pod szkołą, piętnaście minut później wpadła ponownie

    Redakcja

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP