Skip to content

Miał 3,5 promila. Postanowił zaparkować… na rondzie

06 marca 2024
Redakcja
Nie żyje 3-letnia dziewczynka. Matka z zarzutami
Nie żyje 3-letnia dziewczynka. Matka z zarzutami

Nietypowe zdarzenie w Czeladzi. Pijany kierowca samochodu zaparkował na rondzie. Jak się okazało miał 3,5 promila.

 

Do zdarzenia doszło w miniony weekend.

- Dyżurny czeladzkiego komisariatu otrzymał informację, z której wynikało, że przy ulicy Będzińskiej, na rondzie znajduje się zaparkowany samochód. Na miejscu pojawili się policjanci patrolówki, którzy zastali zgłaszającą. Okazało się, że za kierownicą mercedesa siedział kompletnie pijany 47-letni czeladzianin. Od kierowy był wyczuwalny alkohol, a on sam nie potrafił logicznie odpowiadać na pytania. Po chwili na miejsce przyjechał brat kierującego, który przejął samochód – informuje policja.

47-latek trafił na komisariat, gdzie został poddany badaniu na alkomacie. Urządzenie wykazało, że mężczyzna miał ponad 3,5 promila alkoholu. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy. O jego losie zadecyduje sąd.

Tagi

Podobne wpisy

  • 30 lat Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Podsumowano trzy dekady działalności

    Monika Sławik
  • Materiały wybuchowe i kilkunastu rannych - tak wyglądał scenariusz ćwiczeń służb w Mysłowicach

    Monika Sławik
  • Pszczoły, miód i śląskie tradycje. Już za tydzień Dzień Miodu w chorzowskim skansenie

    Monika Sławik

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP