Skip to content

Motocykliści kończą sezon [WIDEO]

08 września 2024
Redakcja

Choć temperatura za oknem na to nie wskazuje, lato dobiega końca. Swój sezon kończą też motocykliści, którzy w tym roku, że względu na sprzyjająca aurę, na jednośladach mogli wyjechać wcześniej, niż zwykle.

 

Impreza plenerowa z okazji finału mijającego sezonu odbyła się w niedzielę na terenie katowickiej Fabryki Porcelany. Zjechali się motocykliści z wielu miast regionu, którzy opowiedzieli nam, jaki był ten mijający sezon, ile kilometrów udało się im pokonać i jakie miejsca w kraju i świecie odwiedzili.Ambasadorem wydarzenia był Sebastian Reidel, syn frontmena kultowej kapeli ze Śląska Dżem.

Fatima Orlińska

Tagi

Podobne wpisy

  • 11-latek na hulajnodze wjechał pod autobus

    Gliwice: 11-latek na hulajnodze wjechał wprost pod autobus

    Redakcja
  • Festiwal Górnej Odry - region rozpoczyna wakacje nad wodą

    Monika Sławik
  • Śmiertelny wypadek na DK1

    Śmiertelny wypadek w Kobiórze. Nie żyje 41-letni motocyklista, który uderzył w tył ciężarówki

    Redakcja

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP