Skip to content

Nocny wypadek na ekspresówce

15 lipca 2023
Redakcja
wypadek na s8 15 lipca
BMW wjechało pod tira

Wypadek na S8 15 lipca. Korek

Wypadek na S8 15 lipca. Około godz. 2 w nocy w sobotę, na drodze ekspresowej S8 doszło do wypadku. Jak podaje GDDKiA, stało się to na 187 km trasy w okolicach Zduńskiej Woli i MOP Paprotna na odcinku S8e. Zablokowany jest lewy pas w stronę Warszawy. Ruch odbywa się prawym pasem. Jest spory korek. Utrudnienia mogą potrwać do rana.

Wg mapy Google, korek zaczyna się na wysokości miejscowości Ogrodzisko i ma kilka kilometrów. Jak się okazuje, w wypadku udział brało osobowe bmw i samochód ciężarowy. Dwie osoby zostały ranne.

Wypadek na S8. Relacja strażaków ze Zduńskiej Woli

Na miejscu byli strażacy ze Zduńskiej Woli. Oto, jak opisują zdarzenie. W dniu 15.07.2023 r. o godzinie 01:55 dostaliśmy zgłoszenie o prawdopodobnym zdarzeniu na trasie S8 na 187 km w kierunku Łodzi. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy z JRG w Zduńskiej Woli oraz 1 zastęp z OSP Marzenin. Przybyli na miejsce strażacy potwierdzili zgłoszenie. Samochód osobowy marki BMW uderzył w tył naczepy samochodu ciężarowego, jedna osoba poszkodowana była już pod opieką ZRM, druga pozostawała w pojeździe. Trasa S8 była całkowicie zablokowana. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu przy użyciu narzędzi hydraulicznych i wydobyciu osoby poszkodowanej z rozbitego pojazdu. Kierujący samochodem ciężarowym nie wymagał udzielenia pierwszej pomocy. Strażacy zakończyli swoje działania o godzinie 03:16.

Zdjęcia (6)

To kolejny wypadek na trasie S8 w tym tygodniu. W piątek trzy auta zderzyły się w okolicach Wyszkowa.

Wypadek

https://tvs.pl/informacje/kierowca-ciezarowki-potracil-niepelnosprawnego-ten-zginal-na-miejscu/

 

Tagi

Podobne wpisy

  • Już jutro pierwszy piknik z Bebokiem Rajdusiem!

    Monika Sławik
  • INDUSTRIADA 2026 ruszyła

    Ruszyła INDUSTRIADA 2026! Śląsk świętuje „Twarze przemysłu” [PROGRAM, FINAŁ]

    Redakcja
  • Mieszkańcy Halemby zgłosili uwagi do trasy N-S

    Ruda Śląska: Co dalej z trasą N-S? Halemba stawia warunki

    Redakcja

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP