Skip to content

Po wakacyjnej przerwie wraca Palmiarnia w Gliwicach

30 sierpnia 2024
Redakcja
Po wakacyjnej przerwie wraca Palmiarnia w Gliwicach. Fot. UM Gliwice
Po wakacyjnej przerwie wraca Palmiarnia w Gliwicach. Fot. UM Gliwice

Nieco opóźnia się otwarcie po przerwie Palmiarni Miejskiej w Gliwicach. Zakończenie przerwy technologicznej planowano na 30 sierpnia, ale jak poinformował gliwicki urząd, obiekt będzie otwarty od 7 września.

 

– Mamy kilkudniowe opóźnienie, ale zdrowie i bezpieczeństwo roślin, nierzadko wyjątkowych, jest dla nas najważniejsze. Dlatego chcemy, by prace były wykonane solidnie, a stopień skomplikowania wykonania obróbek blacharskich oraz wpasowywania profili lekkiej obudowy do istniejącej konstrukcji nośnej wymaga więcej czasu. Do tego wymiana powłok ścian pawilonu sukulentów jest na ukończeniu. Wykonawca dokłada wszelkich starań, aby zadanie zostało wykonane solidnie i służyło przez wiele lat – informuje Miejski Zarząd Usług Komunalnych w Gliwicach.

Otwarcie Palmiarni Miejskiej po przerwie technologicznej nastąpi 7 września.

Tagi

Podobne wpisy

  • Rozbito grupę czerpiącą zyski z prostytucji

    Likwidacja zorganizowanej grupy przestępczej na Śląsku. Czerpali korzyści z prostytucji przez prawie 10 lat

    Redakcja
  • Ruszyła akcja „Kręci mnie bezpieczeństwo w lecie”. Służby apelują o rozsądek podczas wakacji

    Kamil Janisz
  • 11-latek na hulajnodze wjechał pod autobus

    Gliwice: 11-latek na hulajnodze wjechał wprost pod autobus

    Redakcja

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP