Skip to content

Pochmurno i ślisko, ale coraz cieplej. Prognoza pogody 23–25 stycznia

23 stycznia 2026
Monika Sławik
Fot. Canva

Najbliższe dni w województwie śląskim upłyną pod znakiem dużego zachmurzenia, opadów śniegu, deszczu ze śniegiem oraz niebezpiecznej gołoledzi. Z każdym dniem temperatura będzie jednak stopniowo rosnąć.

Piątek, 23 stycznia

W ciągu dnia zachmurzenie całkowite, okresami większe przejaśnienia. Po południu możliwe słabe opady śniegu lub marznącej mżawki, lokalnie powodującej gołoledź. Temperatura maksymalna od -2°C do 1°C, w rejonach podgórskich od 0°C do 2°C. Wiatr słaby, wschodni, w górach dość silny, okresami porywisty.

Sobota, 24 stycznia

W dzień nadal zachmurzenie całkowite. Utrzymają się opady śniegu i marznącego deszczu, miejscami powodujące gołoledź. Temperatura maksymalna od 0°C do 2°C, wysoko w Beskidach od -2°C do 1°C. Wiatr słaby, w górach umiarkowany.

Niedziela, 25 stycznia

W ciągu dnia zachmurzenie nadal duże, miejscami większe przejaśnienia. Opady będą stopniowo zanikać. Temperatura maksymalna od 3°C do 5°C, w rejonach podgórskich od 2°C do 5°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych.

Tagi

Podobne wpisy

  • Grzegorz Poloczek: Idę do przodu, ale nie zapominam o tym, co było

    Monika Sławik
  • Udaremniono bójkę pseudokibiców.

    Napięta sytuacja w centrum Chorzowa. Policja uniemożliwiła konfrontację pseudokibiców [WIDEO]

    Redakcja
  • kaski dla dzieci

    Ważne zmiany w przepisach. Od 3 czerwca obowiązkowe kaski dla dzieci i młodzieży!

    Redakcja

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP