Skip to content

Policjanci kradli koks. Decyzja prokuratury

19 stycznia 2023
Marcelina Przystał - Skarżyńska
Policjanci ukradli koks. Jest decyzja prokuratury/fot.poglądowe
Policjanci ukradli koks. Jest decyzja prokuratury/fot.poglądowe

Dwa dni temu pisaliśmy o dwóch funkcjonariuszach ze Sławkowa, którzy kradli węgiel. Dziś wiemy, jaką decyzję w sprawie policjantów podjęła prokuratura.

 

 

Jest śledztwo w sprawie dwóch policjantów, którzy ukradli dwa worki koksu z tereny przy stacji kolejowej w Dąbrowie Górniczej.

https://tvs.pl/informacje/policjanci-ukradli-koks-straca-prace/

Na chwilę obecną prokuratura gromadzi dowody w sprawie. Wiadomo, że obaj funkcjonariusze zostali zawieszeni na pół roku. Wszczęto wobec nich również postępowanie dyscyplinarne.

Sprawą zajmuje się Prokuratura w Dąbrowie Górniczej, ale dla dobra śledztwa sprawę ma przejąć Prokuratura Okręgowa w Sosnowcu. 

Przypominamy, że dwaj funkcjonariusze ze Sławkowa ukradli dwa worki koksu o wartości 300 złotych. Zostali złapani dzięki fotopułapce zamontowanej w miejscu nasypu.

https://tvs.pl/informacje/kradziez-koksu-przez-policjantow-to-proceder/

Tagi

Podobne wpisy

  • Kolejne zatrzymania pseudokibiców

    Uderzenie w międzynarodowy szlak przemytniczy. Wspólna akcja policji i Straży Granicznej

    Redakcja
  • Thomas Anders gwiazdą Święta Bytomia. Znamy program tegorocznej imprezy

    Kamil Janisz
  • Śmiertelny wypadek w powiecie tarnogórskim

    Tragedia w powiecie tarnogórskim. Dwie osoby zginęły w zderzeniu na trasie Brynek - Połomia

    Redakcja

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP