Skip to content

Postrzelenie kobiety w Kroczycach. Policja szuka sprawcy

21 października 2024
Marcelina Przystał - Skarżyńska
Postrzelenie kobiety w Kroczycach. Policja szuka sprawcy
Postrzelenie kobiety w Kroczycach. Policja szuka sprawcy

Policjanci z Zawiercia ustalają okoliczności postrzelenia kobiety w Kroczycach. 36-latka trafiła do szpitala. Trwają poszukiwania sprawcy zdarzenia.

 

Niebezpieczna sytuacja w Kroczycach. Do zdarzenia doszło w miniony czwartek po godz. 17 przy jednej z prywatnych posesji.

Postrzelenie kobiety w Kroczycach. "Ze wstępnych ustaleń wynika, że strzał został oddany z dalekiej odległości, a sam pocisk znajdował się w ostatniej fazie lotu. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy" - informują policjanci.

Wszystkich, którzy posiadają informacje dotyczącego zdarzenia i mogą pomóc w ustaleniu okoliczności oraz sprawcy postrzału, prosi się o kontakt z zawierciańskimi policjantami tel. 47 85 352 55 lub 47 85 352 80.

Funkcjonariusze gwarantują anonimowość.

Tagi

Podobne wpisy

  • 38 dzieł Witkacego

    Muzeum Historii Katowic kupiło dzieła Witkacego za 8 mln zł!

    Redakcja
  • Toksyczna hałda przy Kalinie ma zniknąć! Podpisano umowy na inwestycję za blisko 26 mln zł

    Monika Sławik
  • Majowa EkoWizja: Zielone Czeki 2026 rozdane. Kto został doceniony za działania na rzecz środowiska?

    Redakcja

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP