Skip to content

W centrum Katowic doszczętnie spłonął samochód. Nikt nie ucierpiał

22 listopada 2025
Kamil Janisz
Fot. PSP Katowice

21 listopada w wyniku kolizji w centrum Katowic wybuchł groźny pożar. Kierujący autem marki audi wjechał w autobus. Nikt nie ucierpiał. 

21 listopada przed godziną 22:00 na ul. Piotra Skargi, kierujący samochodem marki audi nieprawidłowo zmienił pas ruchu. To skutkowało kolizją z autobusem. Chwilę po zdarzeniu samochód stanął w płomieniach. Auto spłonęło doszczętnie, a autobus marki Solaris, obsługujący linię M3 nie poniósł większych szkód. 

Interweniowała straż pożarna, policja oraz karetka pogotowia. 

Nikt nie odniósł żadnych obrażeń, a 20 latek kierujący samochodem był trzeźwy. Zostanie wobec niego skierowany wniosek do sądu o ukaranie. 

 

Tagi

Podobne wpisy

  • Już jutro niedziela handlowa! Gdzie zrobimy zakupy?

    Monika Sławik
  • Nad wodę i… w podróż w czasie. Wakacyjne zmiany w komunikacji

    Monika Sławik
  • Rozbudowa Śląskiego Centrum Wolności i Solidarności w Katowicach

    Monika Sławik

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP