Skip to content

Pracownik przygnieciony przez betonową płytę. Nie żyje

16 marca 2023
Marcelina Przystał - Skarżyńska
Pracownik przygnieciony przez betonową płytę. Nie żyje/fot.Policja Lubelska
Pracownik przygnieciony przez betonową płytę. Nie żyje/fot.Policja Lubelska

42-letni pracownik został przygnieciony przez betonową płytę. Mężczyzna zginął na miejscu.

 

Do tragedii doszło we wtorek, 14 marca, około godz. 8 na terenie jednej z firm w dzielnicy Hajdów-Zadębie w Lublinie. 

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że najprawdopodobniej 36-letni operator koparki podczas prac zaczepił o betonową płytę, która bezpośrednio spadła na 42-letniego pracownika. Mężczyzna zmarł na miejscu.

Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności zdarzenia. Operator koparki był trzeźwy.

https://tvs.pl/informacje/smierc-w-kopalni-chwalowice-zatrzymano-4-pracownikow-dozoru-gorniczego/

Tagi

Podobne wpisy

  • Nadchodzą ekstremalne temperatury! Nie zostawiaj zwierząt w potrzebie

    Monika Sławik
  • Rusza sezon nad zalewem Nakło-Chechło. Kolejne ostrzeżenia służb

    Kamil Janisz
  • Zadzwonił do niego „policjant" - mieszkaniec Zabrza stracił blisko 55 tys. zł

    Monika Sławik

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP