Jesteście ciekawi, jakie plany i działania podejmuje Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia? Chcecie wiedzieć, co dzieje się w waszym mieście czy gminie? Oglądajcie program „Loża Prezydentów” w każdą środę o 17:55 w Telewizji TVS!

Najnowszy odcinek

Loża Prezydentów: Ruch Wspólna Polska przejmie samorządowców z PO?

30 czerwca 2021

Samorządowcy łączą siły, żeby walczyć o swoje prawa, ale i władzę. Powstało stowarzyszenie Ruch Wspólna Polska, na którego czele stoi Rafał Trzaskowski. Docelowo ruch ma wystawić swoje listy w wyborach parlamentarnych w 2023 roku. Jednym z samorządowców najbardziej zaangażowanych w działanie stowarzyszenia jest Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca, który jest gościem dzisiejszej Loży Prezydentów.

W drugiej części programu rozmawiamy o „Banku drzew”, z którego mieszkańcy Czechowic-Dziedzic mogą bezpłatnie odebrać drzewa i krzewy, żeby zasadzić je przy swoich domach. Gościem Grzegorza Żądło jest także Marian Błachut, burmistrz Czechowic.

Zobacz najnowszy odcinek
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close