Lubicie aktywnie spędzać czas, a zwiedzając przy okazji złapać nieco ruchu? Program NA DWÓCH KOŁACH to propozycja dla Was! Nowy program w Telewizji TVS zabierze Was na najlepsze i najciekawsze rowerowe szlaki. Razem sprawdzimy technologiczne nowinki, zajmiemy się serwisowaniem sprzętu i przygotowaniem naszych rowerów na najcięższe nawet trasy!

Najnowszy odcinek

Na Dwóch Kołach: Nakręceni na Olsztyn, czyli rowerowo po Warmii i Mazurach!

14 maja 2021

Otwieramy nowy sezon programu Na Dwóch Kołach! Nina Nocoń i Łukasz Szymczyk specjalnie dla Was wybrali się na Warmię i Mazury. A jak Warmia i Mazury to oczywiście Olsztyn! Czy to polska stolica miłośników rowerów? Śmiało można tak powiedzieć! Bo na jednośladzie można tu dojechać min. do Parku Centralnego, gdzie znajduje się Muzeum Nowoczesności, Zamek Kapituły Warmińskiej, po którym do dzisiaj przechadza się Mikołaj Kopernik, a także przepiękną i klimatyczną starówkę Olsztyna. A to tylko wycinek tego, co zobaczyli uczestnicy programu Na Dwóch Kołach.

Zobacz najnowszy odcinek
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close