Lubicie aktywnie spędzać czas, a zwiedzając przy okazji złapać nieco ruchu? Program NA DWÓCH KOŁACH to propozycja dla Was! Nowy program w Telewizji TVS zabierze Was na najlepsze i najciekawsze rowerowe szlaki. Razem sprawdzimy technologiczne nowinki, zajmiemy się serwisowaniem sprzętu i przygotowaniem naszych rowerów na najcięższe nawet trasy!

Najnowszy odcinek

Na Dwóch Kołach: Tu zawsze świeci słońce, bo Gorlice to MIASTO ŚWIATŁA!

15 września 2021

Czy wiecie, że Gorlice to miasto światła? Przepiękne Gorlice znajdują się w paśmie Beskidu Niskiego zwanego Gorlickim, w samych Gorlicach znajduje się jeden z najstarszych parków miejskich w Polsce – Gorlicki Park Miejski. Także w Gorlicach mieszkał i pracował Ignacy Łukasiewicz – twórca pierwszej ulicznej lampy naftowej. Na tym nie koniec, bo w Gorlicach także swój początek miał światowy przemysł naftowy! Uff… sporo tych ciekawostek. Więcej w najnowszym odcinku Na Dwóch Kołach opowiedzą Wam i po Gorlicach oprowadzą Nina Nocoń i Łukasz Szymczyk.

Zobacz najnowszy odcinek
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close