Napisała: Morderstwo – Jessica Fletcher, emerytowana nauczycielka języka angielskiego i pisarka kryminałów to niepozorna wdowa, mieszkająca w starym domu we wsi Cabot Cove. Jessica odkrywa w sobie zmysł detektywistyczny. Ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek, jak i pisania kryminałów, udaje jej się rozwikłać niejedną tajemnicę. Oglądaj serial Napisała: Morderstwo od poniedziałku do czwartku o godzinie 07:35, 08:35, 20:20 oraz 21:25 w Telewizji TVS.

Najnowszy odcinek

Oglądaj serial Napisała: Morderstwo od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:20 w Telewizji TVS.

Napisała: Morderstwo – detektywistyczny serial w TVS!

22 marca 2019

Napisała: Morderstwo – Jessica Fletcher, emerytowana nauczycielka języka angielskiego i pisarka kryminałów to niepozorna wdowa, mieszkająca w starym domu we wsi Cabot Cove. Jessica odkrywa w sobie zmysł detektywistyczny. Ze swoim osobliwym talentem zarówno do rozwiązywania zagadek, jak i pisania kryminałów, udaje jej się rozwikłać niejedną tajemnicę. Oglądaj serial Napisała: Morderstwo od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:20 w Telewizji TVS.

Zobacz najnowszy odcinek
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close