POLSKIE ZNACZY DOBRE – to program, w którym udowodnimy, że polskie firmy nie tylko doścignęły już światowy poziom, ale w wielu aspektach go przebiły! Innowacyjność, inwestowanie w nowoczesne rozwiązania, systemy zarządzania i technologie sprawia, że hasło POLSKIE ZNACZY DOBRE zaczyna być synonimem jakości na całym świecie!

Najnowszy odcinek

Polskie Znaczy Dobre: Baterie przyszłości, czyli firma Green Cell

Polskie Znaczy Dobre: Baterie przyszłości, czyli firma Green Cell

20 lutego 2019

W najnowszym odcinku (20 lutego) „Polskie znaczy dobre” o marce, która ułatwia mobilność w zdigitalizowanym świecie – Green Cell.

 

Rynek urządzeń mobilnych rozwija się bardzo dynamicznie. Smartfony czy tablety kształtują nie tylko sposób, w jaki komunikujemy się ze sobą, ale też to, jak poznajemy świat wokół nas. Urządzenia przenośne to narzędzia niezbędne do życia w nowoczesnym społeczeństwie. Baterie muszą dostarczać im ciągłego zasilania – użytkownicy oczekują od nich długiego czasu pracy i jak najkrótszego ładowania.

Dziś (20 lutego) w programie „Polskie znaczy dobre” o 16:55 odwiedzimy firmę Green Cell

Zobacz najnowszy odcinek
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close