Polskie znaczy dobre – to program, w którym udowodnimy, że polskie firmy nie tylko doścignęły już światowy poziom, ale w wielu aspektach go przebiły! Innowacyjność, inwestowanie w nowoczesne rozwiązania, systemy zarządzania i technologie sprawia, że hasło POLSKIE ZNACZY DOBRE zaczyna być synonimem jakości na całym świecie! Oglądaj w każdy wtorek o 16:55 w Telewizji TVS.

Najnowszy odcinek

POLSKIE ZNACZY DOBRE: Skuteczna izolacja termiczna? Sonarol!

POLSKIE ZNACZY DOBRE: Skuteczna izolacja termiczna? Sonarol!

17 kwietnia 2019

Firma Sonarol istnieje na rynku od 1997 roku.  Produkuje m.in. profile okienne, styropian i maszyny rolnicze oraz przemysłowe. Poznaj historię tej firmy w programie „Polskie znaczy dobre” w TVS.

 

„Polskie znaczy dobre” to program, w którym udowadniamy, że nie należy chwalić tylko cudzego, bo nasze jest równie dobre, jak nie lepsze! Poznajemy historię i sposób funkcjonowania polskich przedsiębiorstw. W najnowszym odcinku poznamy Stanisława Najdę – człowieka renesansu i prezesa firmy Sonarol.

Oglądaj program „Polskie znaczy dobre” w TVS o 16:40!

Zobacz najnowszy odcinek
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close