Wraz z wiosną w Telewizji TVS ruszamy z nowym projektem! SREBRNE KATOWICE – to nie tylko program, który w TVS znajdziecie w każdy piątek o godz. 8.20, w środę o 18.30 i w poniedziałek o 17.15. To projekt, który ma do współpracy wciągnąć Was wszystkich – nieco starszych nastolatków! Pokażemy, że Katowice to miasto, w którym żaden senior nie może się nudzić i nie powinien siedzieć w czterech ścianach. To miasto, które dba o swoich seniorów – a ma ich 60 tysięcy! Co można w złotej jesieni wieku robić w stolicy woj.śląskiego, na co seniorzy mogą liczyć ze strony samorządu i jak wygląda ich życie w tym cały czas zmieniającym się mieście – zobaczycie w serii programów Srebrne Katowice w TVS

Najnowszy odcinek

Srebrne Katowice: Ta Wigilia w Katowicach była naprawdę wyjątkowa!

8 stycznia 2021

Po krótkiej – noworocznej przerwie, „Srebrne Katowice” wracają na antenę Telewizji TVS! Zobaczcie jakie tematy poruszymy w tym odcinku!

 

W pewnych okolicznościach pomaganie to nie jest łatwa sprawa. Tak było w przypadku organizowanej co roku w Katowicach Wigilii dla osób starszych, samotnych i potrzebujących. Zamiast tradycyjnego spotkania, wolontariusze rozdawali paczki osobom, które zgłosiły się wcześniej przez telefoniczną infolinię.

Operacja była szeroko zakrojona. Oprócz Katowic około tysiąca wolontariuszy dotarło w Wigilię do domów w kilkunastu miastach Śląska i Zagłębia. Wigilia w takiej wersji była sporym wyzwaniem logistycznym, ale chętnych do pomocy nie brakowało.

Zobacz najnowszy odcinek
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close