Skip to content

Srebrne Katowice: Smartopieka dla seniora

20 kwietnia 2023
Marcelina Przystał - Skarżyńska
Srebrne Katowice: Smartopieka dla seniora/fot.TVS
Srebrne Katowice: Smartopieka dla seniora/fot.TVS

W najbliższym programie Srebrne Katowice smartopieka dla seniora oraz o dobrostanie ludzi starszych. Program już w najbliższy piątek o godzinie 9:20. Sprawdźcie szczegóły. 

 

 

Smartopieka dla seniora

Czteromiesięczny program opieki zdrowotno - pielęgnacyjnej zorganizowała dla katowickich seniorów Fundacja Ases. To nie tylko masaże, fizjoterapia, ale również usługi kosmetyczno-pielęgnacyjne, z których panie bardzo chętnie korzystają. O tym będziecie mogli się przekonać już w najbliższym programie. Tym razem z naszą kamerą towarzyszyliśmy seniorom z osiedla Tysiąclecia. Pojawiliśmy się tam we wtorkowy poranek, a efekty naszej pracy zobaczycie w piątek o godz. 9:20 na antenie Telewizji TVS.

Dobrostan u ludzi starszych

O dobrych emocjach i dobrostanie seniorów rozmawialiśmy z psychologiem emocji. Całą rozmowę będziecie mogli zobaczyć i posłuchać w piątkowym programie Srebrne Katowice. Zapraszamy.

Srebrne Katowice TVS

https://tvs.pl/informacje/srebrne-katowice-gimnastyka-dla-seniorow/

Partnerem programu jest miasto Katowice.

Więcej porad i ciekawostek w premierowym odcinku Srebrnych Katowic! Premiera programu w każdy piątek o godzinie 9:20.

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami? Śledź TVS na Facebooku, a także na Instagramie!

 FACEBOOK  INSTAGRAM

Tagi

Podobne wpisy

  • Policyjny pościg przez Pszczynę. 32-latek trafił do więzienia

    Kamil Janisz
  • Przebudowa stacji Gliwice Łabędy osiągnęła półmetek

    Kamil Janisz
  • Rafał Bartnikowski z kompletem gwiazdek. „Nikt nie zatrzyma mnie” powalczy o Hit Roku 2026

    Monika Sławik

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP