Kraj produkcji: Polska

Rok produkcji: 2019

Przeznaczenie wiekowe: Dla małoletnich od lat 12

Czy kilkuletnia dziewczynka może zostać autorką książki? Czy istnieją meble, które rosną wraz z naszymi dziećmi? Gdzie się znajduje granica między powagą a humorem? O tym wszystkim będziemy rozmawiać w najnowszym odcinku Cafe Silesia!

 

„Dzieci to nasza przyszłość. Dlatego ich zdrowie i bezpieczeństwo to podstawa”. Roksana Jurczyk kierownik marketingu w Ikea Katowice, opowiada na co zwrócić uwagę przy wyborze zabawek i mebli dla dziecka.

W programie również Pola Stępniewicz wraz z mamą Ewa Stępniewicz opowiedzą o książce „Kto mieszka za meblami”. Opowiadają o tym jak można pomóc dziecku przestać bać się „domowych potworów”. Pola jest kilkuletnią autorką oraz ilustratorką. Czytanka zaczęła powstawać gdy dziewczynka miała zaledwie 6 lat!

A na zakończenie Wojciech Żegolewski – TVS-owski Strasburger. Jest prowadzącym programu „TOP 5 Silesia Flesz. Opowiadamy o tym jak niecodziennie można połączyć newsy z kabaretem. Staramy się odnaleźć granicę między powagą i humorem. Ujawniamy czym są suchary i skąd pomysł na nie w programie TOP 5 Silesia Flesz.

Oglądaj program „Cafe Silesia” w każdy poniedziałek i czwartek o 16:35 w TVS!

Ostatnie odcinki

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close