EkoMisja luty 2019: Wraca program CZYSTE POWIETRZE! Straż Miejska w Mikołowie walczy ze smogiem

Kraj produkcji: Polska

Rok produkcji: 2019

Przeznaczenie wiekowe: Dla małoletnich od lat 12

Po krótkiej przerwie wraca możliwość aplikowania o środki w ramach programu CZYSTE POWIETRZE, w naszym regionie realizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Programu, który już na starcie ma szanse na ogromny sukces!

 

Nie mniejszym jest akcja, od dwóch lat prowadzona przez strażników miejskich i strażaków z Mikołowa i powiatu mikołowskiego. Jeżdżą od gminy do gminy i pokazują jak palić w piecu. Banalne? Nic bardziej mylnego! Strażnicy udowadniają nawet tym, którzy myślą, że o paleniu wiedzą wszystko, że z czarnego węgla można mieć niemal niewidoczny dym. I czystsze środowisko.

O to walczą także w Chorzowie, gdzie jak co roku pojawia się problem z nieciachanymi już choinkami. Tymi zajmie się w tym roku miasto, organizując zmasowaną akcję zbiórki zielonych drzewek.

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close