Tym razem odlecieliśmy na całego! A skąd najlepiej odlecieć? Wiadomix - z Pyrzowic! Katowice Airport ugościł naszą programową eskadrę!

Kraj produkcji: Polska

Rok produkcji: 2019

Przeznaczenie wiekowe: Dla małoletnich od lat 12

Tym razem odlecieliśmy na całego! A skąd najlepiej odlecieć? Wiadomix – z Pyrzowic! Katowice Airport ugościł naszą programową eskadrę!

 

TOP 5 Silesia Flesz między startami a lądowaniami wzięło na pokład 5 najlepszych tematów ostatnich dni! Desant robimy między innymi na Świętochłowice, gdzie żużlowcy Śląska muszą zbierać kasę w internetach, żeby mieć na starty. Propsujemy – ale i pytamy – dlaczego?

Za czym kolejka ta stoi? Mógłby zapytać Stanisław Bareja, jeśli zobaczyłby kolejkę w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach. Wygląda na to, że wakacje już za pasem, bo nagle wszyscy chcą paszport. A że wszyscy naraz – no to zrobił się ogonek, jak za papierem toaletowym w czasach komuny.

Zajrzymy także do Jaworzna, które w województwie śląskim chce być chyba na szpicy równouprawnienia. Tutejszy PKM chce bowiem zatrudniać tyle samo pań co panów jako kierowców!

Co jeszcze w programie? Sprawdźcie sami i zobaczcie najnowsze wydanie TOP 5 Silesia Flesz!

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close