Skip to content

Tyle szczęścia! Trojaczki przyszły na świat w Bielsku-Białej

03 maja 2023
Agnieszka Strzelczyk
Noworodek spłonął żywcem w swoim łóżeczku! (fot.poglądowe/www.pixabay.com)
(fot.poglądowe/www.pixabay.com)

W Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej na świat przyszły trojaczki. Trzy dziewczynki są wcześniakami. Przez najbliższe dni będą pod opieką neonatologów.

 

Trojaczki przyszły na świat w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej. 

Pierwsza na świat przyszła Adrianna, która ważyła 2250 gramów. Druga była Lilianna - 2260 gramów. Trzecia córeczka ważyła 1650 gramów. Rodzice nadal zastanawiają się, jak dać jej na imię.

Szczęśliwymi rodzicami są Magdalena i Wojciech, którzy mieszkają w powiecie cieszyńskim. W domu na siostrzyczki czeka już starszy o dwa lata braciszek. 

Dziewczynki są wcześniakami. Przez najbliższe dni będą pod opieką neonatologów. To czwarte trojaczki urodzone w Szpitalu Wojewódzkim od momentu powstania placówki. Ostatnie urodziły się 16 maja ubiegłego roku.

Tagi

Podobne wpisy

  • Upały mogą być groźniejsze, niż się wydaje! Jak przetrwać gorące dni?

    Monika Sławik
  • artykuł sponsorowany

    Jakie rośliny sprawdzą się dla początkujących?

    Jan Kowalski
  • Pijani kierowcy na śląskich drogach

    3 promile, trzy zakazy i dachowanie. Pijani kierowcy na śląskich drogach

    Kamil Janisz

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP