Skip to content

WOŚP: Wylicytowali jazdę autobusem [WIDEO]

29 stycznia 2023
Redakcja
Wygraną w licytacji była jazda autobusem Metropolii.
Wygraną w licytacji była jazda autobusem Metropolii.

Trzy osoby mogły spróbować dziś swoich sił za kierownicą autobusu komunikacji miejskiej PKM Tychy.

 

Zwycięzcy licytacji musieli mieć prawo jazdy, choć niekoniecznie na autobus. Przed jazdą przeszli
krótkie przeszkolenie. Pod okiem instruktorów kierowcy mieli do pokonania trasę w warunkach
kontrolowanych na torze testowym w Tychach.

Całkowity dochód z licytacji w wysokości 2600 zł zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcję zainicjowała Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia.

autor: Fatima Orlińska / opracowanie: Bartosz Bednarczuk 

Tagi

Podobne wpisy

  • Śmiertelny wypadek na DK1

    Śmiertelny wypadek w Kobiórze. Nie żyje 41-letni motocyklista, który uderzył w tył ciężarówki

    Redakcja
  • Tymczasowe przejście między peronami na przystanku Katowice Szopienice Południowe

    Monika Sławik
  • Pożar składowiska odpadów w Chorzowie

    Kamil Janisz

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP