Skip to content

Zwłoki młodych ludzi w mieszkaniu w Tychach. Potrzebne dodatkowe badania

25 października 2023
Marcelina Przystał - Skarżyńska
Śląskie: Zabójstwo w Tworogu/fot.Śląska Policja
Śląskie: Zabójstwo w Tworogu/fot.Śląska Policja

Są wyniki sekcji zwłok dwóch młodych osób, które znaleziono w jednym z mieszkań przy ul. Edukacji w Tychach. Niestety, nie wskazują one przyczyny śmierci ofiar. Potrzebne są badania toksykologiczne, które być może dadzą odpowiedź na pytanie, co doprowadziło do nagłej śmierci tych młodych ludzi.

 

 

Sytuację, która miała miejsce w Tychach przy Edukacji opisywaliśmy w poniedziałek. W poniższym linku znajdziecie wszelkie informacje. 

https://tvs.pl/informacje/tychy-zwloki-mlodych-osob-w-mieszkaniu-przy-edukacji/

 

Sekcja zwłok

Sekcja zwłok odbyła się we wtorek. Wyniki badań sekcyjnych dwóch młodych osób nie wskazują przyczyny śmierci - mówi tyska prokuratura. Potrzebne są zatem dodatkowe badania - toksykologiczne, które być może dadzą nam odpowiedź na pytanie o przyczynę zgonu dwojga młodych ludzi.

Według wstępnych informacji, 23-latka i 25-latek mieli zażyć niebezpieczne, jak się okazuje dla życia substancje. Te znaleziono w mieszkaniu tuż po przybyciu służb na miejsce. Trwa ustalanie, co to za substancje i jak ci młodzi ludzie weszli w ich posiadanie.

Prokuratura prowadzi śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci.

https://tvs.pl/informacje/byly-tychy-teraz-bierun-zwloki-kobiety-i-mezczyzny-w-mieszkaniu/

Tagi

Podobne wpisy

  • Koncert Miuosha w Arenie Katowice

    Do Areny Katowice na koncert Miuosha bez auta! Transport GZM uruchamia specjalną linię S1

    Redakcja
  • Rozbudowa A4

    Ruszył drugi przetarg na rozbudowę A4. Trzeci pas zbliża się do Krakowa

    Redakcja
  • I Śląska Konferencja Psychiatryczna

    Zespół Patronatów

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP