Skip to content

15 lat Telewizji TVS WIDEO

26 grudnia 2023
Marcelina Przystał - Skarżyńska
15 lat Telewizji TVS/fot.super game/fb
15 lat Telewizji TVS/fot.super game/fb

To był intensywny rok dla Telewizji TVS. Intensywny i ważny, bo podsumowujący 15-lecie pracy stacji i Fundacji TVS. Dokładnie 19 marca 2008 roku Telewizja TVS po raz pierwszy wyemitowała swój program, od tego czasu każdego dnia jesteśmy dla państwa – naszych widzów – ale i z upływem lat również dla państwa się zmieniamy.

 

 

Rok obchodów 15-lecia Telewizji TVS był rokiem wielu zmian, bo na antenie premierę miały nowe programy, zmienił się format naszego serwisu informacyjnego Silesia Flesz, a po przebudowie uruchomiliśmy zupełnie nowe, wirtualne studio.

Cały 2023 rok obfitował w wiele koncertów, które zagraliśmy dla naszej publiczności w całej Polsce, przejechaliśmy tysiące kilometrów i zorganizowaliśmy wielką imprezę urodzinową na Polach Marsowych w Parku Śląskim.

Za Państwa obecność w tym wyjątkowym dla nas roku, ale i w poprzednich latach - dziękujemy, życząc zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, a w nadchodzącym Nowym Roku wszelkiej pomyślności.

 

Fatima Orlińska

Tagi

Podobne wpisy

  • 38 dzieł Witkacego

    Muzeum Historii Katowic kupiło dzieła Witkacego za 8 mln zł!

    Redakcja
  • Toksyczna hałda przy Kalinie ma zniknąć! Podpisano umowy na inwestycję za blisko 26 mln zł

    Monika Sławik
  • Majowa EkoWizja: Zielone Czeki 2026 rozdane. Kto został doceniony za działania na rzecz środowiska?

    Redakcja

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP