Skip to content

Katowice: Znaleziono zwłoki. Trwa identyfikacja FOTO+18

16 października 2024
Marcelina Przystał - Skarżyńska
Katowice: Znaleziono zwłoki. Trwa identyfikacja FOTO+18
Katowice: Znaleziono zwłoki. Trwa identyfikacja FOTO+18

Zwłoki mężczyzny w Katowicach. Te ujawniono 12 października 2024 roku na terenie leśnym przy ul. 73 Pułku Piechoty. Jeżeli ktoś z Was rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia, proszony jest o kontakt z katowickimi mundurowymi.

 

Policjanci wydziału kryminalnego prowadzą czynności identyfikacyjne zmierzające do ustalenia tożsamości zmarłego mężczyzny. Zwłoki ujawniono 12 października 2024 roku na terenie leśnym przy ul. 73 Pułku Piechoty w Katowicach.

Zwłoki mężczyzny w Katowicach. Rysopis 

Wiek z wyglądu - 75-80 lat; szczupła budowa ciała; włosy siwe, krótko ścięte; nos średni, krzywy w prawą stronę, uszy średnie.

Ubiór: bawełniana koszulka w drobną kratę biało-czerwoną, podkoszulek granatowy, bluza z kapturem zapinana na zamek błyskawiczny w kolorze oliwkowym w pasy, spodnie materiałowe szare, buty za kostkę koloru piaskowego z białą podeszwą.

Znaki szczególne: mężczyzna posiada na brzuchu zrośniętą bliznę pooperacyjną oraz zszywki chirurgiczne. Posiadał przy sobie kartkę z rysunkiem dziecięcym, widniał również napis cyrylicą.

Katowice: Znaleziono zwłoki. Trwa identyfikacja FOTO+18/fot.KMP Katowice
Katowice: Znaleziono zwłoki. Trwa identyfikacja FOTO+18/fot.KMP Katowice

Policjanci apelują do osób, które mają jakiekolwiek informacje dotyczące zmarłego, które pomogłyby w ustaleniu jego tożsamości, aby nawiązały kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Katowicach pod numerem telefonu: 47 851 28 52, 47 851 25 55 lub z najbliższą jednostką policji.

Tagi

Podobne wpisy

  • 38 dzieł Witkacego

    Muzeum Historii Katowic kupiło dzieła Witkacego za 8 mln zł!

    Redakcja
  • Toksyczna hałda przy Kalinie ma zniknąć! Podpisano umowy na inwestycję za blisko 26 mln zł

    Monika Sławik
  • Majowa EkoWizja: Zielone Czeki 2026 rozdane. Kto został doceniony za działania na rzecz środowiska?

    Redakcja

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP