Skip to content

Tychy: Mężczyzna wypadł z okna. Nie żyje

18 lipca 2023
Marcelina Przystał - Skarżyńska
Katowice: Znaleziono zwłoki. Trwa identyfikacja FOTO+18
Katowice: Znaleziono zwłoki. Trwa identyfikacja FOTO+18

Upadek z wysokości w Tychach. Do zdarzenia doszło dziś po południu przy al. Jana Pawła II. Mężczyzna zginął na miejscu.

 

 

Kolejny już upadek z wysokości w Tychach. Tym razem 35-letni mężczyzna wypadł z okna znajdującego się na  12. piętrze bloku. 

Informację o zdarzeniu policja otrzymała we wtorek, 18 lipca, tuż po godz. 13. Przybyli na miejsce funkcjonariusze potwierdzili, że przez blokiem znajdują się zwłoki mężczyzny, który wcześniej wypadł z okna.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności tragedii.

Jesteś w kryzysie?

Nie wstydź się!

Na terenie całego kraju można dzwonić na numer alarmowy 112 lub Kryzysowy Telefon Zaufania pod nr 116 123. Pomocy i wsparcia udzielają także pracownicy centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego, telefon: 800 70 2222. 

Wsparciem służą również pracownicy telefonu zaufania dla osób cierpiących na depresję, telefon: 22 484 88 01.

https://tvs.pl/informacje/tychy-mezczyzna-wypadl-z-okna-na-9-pietrze/

Tagi

Podobne wpisy

  • 38 dzieł Witkacego

    Muzeum Historii Katowic kupiło dzieła Witkacego za 8 mln zł!

    Redakcja
  • Toksyczna hałda przy Kalinie ma zniknąć! Podpisano umowy na inwestycję za blisko 26 mln zł

    Monika Sławik
  • Majowa EkoWizja: Zielone Czeki 2026 rozdane. Kto został doceniony za działania na rzecz środowiska?

    Redakcja

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP