Skip to content

Psy zaatakowały dziewczynkę w drodze do szkoły

15 lutego 2023
Agnieszka Strzelczyk
Tragedia w Jaworznie! Pies zaatakował i ugryzł dziewczynkę! (fot. pixabay.com)
(fot. pixabay.com)

Psy zaatakowały dziewczynkę idącą do szkoły. Policja z Tarnowskich Gór dotarła do właścicielki zwierząt.

 

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na ulicy Oliwkowej w Tarnowskich Górach. 12-letnia dziewczynka w drodze do szkoły została zaatakowana przez dwa psy. Jeden z nich ją ugryzł. 

Dziewczynka poszła do szkoły, a po powrocie do domu opowiedziała o wszystkim rodzicom - Ci powiadomili policję. 

Patrol pojechał do Opatowic i ustalił, kto jest właścicielem czworonogów. Okazała się nią 48-letnia kobieta. Została ukarana mandatem w wysokości 100 złotych.

 

Tagi

Podobne wpisy

  • Nowy wiadukt na ul. Bagiennej otwarty. Kierowcy pojadą już po dwóch pasach

    Kamil Janisz
  • Atak na obywatela Ukrainy

    Napaść z kijem bejsbolowym na tle narodowościowym w Gliwicach. Agresor trafił do aresztu

    Redakcja
  • 11-letnia pacjentka z rzadką chorobą wzroku przeszła terapię genową

    Monika Sławik

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Finansowanie strony: Śląskie Finansowanie strony: PARP